Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vatikáni bank botrány - mit...

Vatikáni bank botrány - mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 22. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
minden szentnek maga felé hajlik
2010. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A Vatikáni Bank (IOR) már a XX. században is a szervezett bűnözés egyik pénzmosodája volt. (A többi Svájc, Vanuatu és társai) De éppen ezért az egyik legmegbízhatóbb bank. Ahová a maffia nagykutyái rakják a pénzt, onnan nem lopnak...
2010. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom ez az újabb "varázsige" a liberális média tollából, most ezt kell majd emlegetni minden kis önállótlan agymosott izének, aki korszerűnek és haladárnak akar tűnni. Eddig az inkvizíción sápitozás, a pedofilpapozás volt a téma, most ezzel is kiegészül? Jajjmár, komolyan...


Van egy jó rádióadás, érdemes meghallgatni:


[link] Pedofil papok - romlott Egyház és degenerált gyakorlat?


Az utóbbi időben a liberális média a pedofília vádját vette elő bűvös kalapjából, hogy az Egyházat lejárassa - e vádaskodás pedig még a Szentatyáig is elért. A mai adásban a vádakra reagáltunk, de szóba került többek közt a pápaság intézménye, a pápák és papok erkölcsiségének kérdése, és kitértünk a cölibátus valamint a házasság előtti tisztaság témakörére is.

2010. szept. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 18:30-as


Értem én, hogy meg kell védeni a saját egyházát, de én most nem a rádió vagy a teológiai könyvek egy szemelvényére vagyok kíváncsi, hanem a SZEMÉLYES VÉLEMÉNYÉRE.


A pedofíliát ne is említse mert attól minden jó érzésű embernek a gyomra felfordul, mellékesen a pedofília tényét még a pápa sem kérdőjelezi meg - akkor ön miért is tesz?

2010. szept. 22. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:

18: 30-asnak: ameddig az egyház nem tesz semmit azért, hogy eltávolítsa köreiből a pedofilokat és hasonlókat, addig ne csodálkozzon azon, hogy az emberek elfordulnak az egyháztól. Egyébként fárasztó már a propagandaszöveg.

A bankbotrányról pedig csak annyit, hogy legalább kiderült. Retprziója nem valószínű, hogy lesz.

2010. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem a pedofil botrányok TÉNYÉT kérdőjelezem meg, én azzal teljességgel egyetértek, hogy az ilyen bűnöket elkövetőket meg kell büntetni. Nem értettél meg: én az ezeket a botrányokat ÜRÜGYKÉNT felhasználó egyházellenes hecckampányok gusztustalan voltáról írtam.
2010. szept. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valóban nem értettelek meg!


Most sem értelek!!!!


Mi számodra a "hecckampány"?

A piszkos, időnként véres pénz tisztára mosása?

A kisgyermekekkel való fajtalankodás?

Melyik neked a "hecc" ezekből?


Valahol olvastam olyat, hogy mi köze az igazságnak a hamissághoz?

Akkor, mi köze is van?

2010. szept. 23. 16:31
 8/8 anonim ***** válasza:
nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!