Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eddig ugy éltem az életem...

Eddig ugy éltem az életem ahogy azt Jézus is szeretné...A mult héten elmentem "bulizni" egy szorakozo helyre és azota nem térek magamhoz. Lementem és azt csodáltam h bár kevesen de akik buliznak az mindenki a sátánt szolgálja?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem éreztem jol magam ittam alkaholt,de korán hazajöttem mégis azt érzem h vétkeztem az úr ellen.meddig fog még ez tartani?

2022. aug. 12. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Erősen beszívhattál, hogy még most is tart a hatása.
2022. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Drakula ***** válasza:
100%
Hát az alkohol a mi vallásunk szerint tiltott, nem a tiétek szerint szóval ha csak ennyit csináltál akkor te más napos vagy nem vétkes (A te hited szerint)
2022. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Lehet belekevertek valamit a piádba.
2022. aug. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

#2

A részegeskedést tiltja a Biblia. A mértékletes fogyasztással valóban nincs gond.

2022. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Jezus is volt bulizni, sot, meg bort is csinalt a vizbol, akkora buli volt.
2022. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%

Egyfajta sokkot kaptál.Az embernek az "elsők" mindég kissé sokkolók.

De amit láttál a buliba, vagy a papsi szigeten, mind az emberek saját érzelmi kivetüléseit látod.Mindenki le akarja nyűgözni a másikat valamivel, aminek valamiféle élvezet lesz a jutalma.Ami tulajdonképpen nem helyes.

2022. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk a legjobban az érzelmek kivetűlését a shaolin embereken latni legkevésbé.Ezek gyerek koruktól azt tanítját ,hogy folytsák vissza az érzelmeiket, és csakis alázatosságra és fegyelemre tanítják őket.Hasonlóan a katonasághoz, vagy más vallásos közösségekhez hasolóan.

Mondjuk van egy hegymászós dokumentumfilm, a serpa a címe.

Teljesen meglátod a nyugatiak és a keletiek közötti viselkedést.Bás sajnod de lassan a keletiek is átveszik ezt a modort, és "hagyományt".

2022. aug. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%

"Eddig ugy éltem az életem ahogy azt Jézus is szeretné..."

Ezt ő mondta neked?

Mert ha nem akkor maximum ahogyan gondolod hogy szeretné.


" akik buliznak az mindenki a sátánt szolgálja?"

Miért tennék ezt? és melyik szektából szalajtottak téged?



"egyáltalán nem éreztem jol magam ittam alkaholt,"

Akkor miért ittál? Kényszerített valaki?


"de korán hazajöttem mégis azt érzem h vétkeztem az úr ellen.meddig fog még ez tartani?"

Elmész teljesen egyedül egy csomó vad idegen közé nem kimondottan szociális emberként. Arra számítottál jó lesz?

Ezt csapatosan kell csinálni jó haverokkal. De akkor sincs garancia arra hogy jó lesz főleg a te hozzáállásoddal.


Addig lesz ilyen érzésed amíg akarod. Bemesélsz magadnak valami hülyeséget hogy vétkeztél és ez okozza a bűntudatodat.

2022. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 qkker1 ***** válasza:
33%
Melyik szekta nevelte beléd ezt a marhaságot?
2022. aug. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
28%
Utolsó előtti.Ne befolyásold.Ha ő úgy érzi ,hogy ez a helyes, tegye.Én is ezt mondanám neki.Ezeknek a buliknak semmi értelme.Csak okádásik inni, meg örjöngeni.
2022. aug. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!