Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan kell úgy imádkozni,...

Hogyan kell úgy imádkozni, hogy Isten tényleg meghallgasson és tényleg meg tegye amit nagyon kérek? Mert már mindenhogy próbáltam, de nem sikerült, nagyon elkeseredett vagyok!

Figyelt kérdés

2022. szept. 9. 11:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Azt nem tudom, de ha rájöttél, írd meg nekem is. Addig is: segíts magadon, Isten is megsegít!
2022. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%

A magam életében azt látom,hogy 34 éves pont az ellenkezőjét kapom,mint amit szeretnék, vagy kérek.

Sőt, annyi rúgást és pofont az élettől a családban nem kapott senki, mint én,annak ellenére, hogy nem ártottam senkinek.Minden,ami és aki fontos volt,el lett véve az életemben. Nem nagyon hiszek az imában,sajnos.

2022. szept. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan eleve nem vagyok hívő, de azt azért tudom, hogy a hívők szerint sem olyan az ima, mint ételt házhoz rendelni.

Nem úgy van az, hogy te kérhetsz, amit csak akarsz, aztán majd lepottyan eléd az égből.

2022. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%
Egyem meg a kis szívedet! Nagyon sajnálom, hogy nekem kell megmondani, de olyan formában nincs isten, mint ahogy szeretnétek. Az élet sajnos többnyire küszködés, kínlódás, megpróbáltatások sorozata. Ha szerencsés vagy, akkor jut pár boldog óra az életben, és ennyi. Úgy gondolj istenre, mint pl a gravitációra. Nem jó, nem rossz, mindenkire hat, de nincs tudata, vagy akarata, hogy veled külön foglalkozzon.
2022. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Saját magadhoz imádkozz! Úgy működni fog!


Én, aki a fotelben ülök,

Szenteltessék meg az Én nevem,

Jöjjön el az Én országom,

Legyen meg az Én akaratom,

Amint a házban, úgy az udvaron is.

Mindennapi kenyeremet

adjam meg magamnak ma,

És bocsássam meg vétkeimet,

Miképpen Én is megbocsátok,

az ellenem vétkezőknek,

És ne vigyem magam kísértésbe,

De szabadítsam meg magam a gonosztól.


Ámen! Na jó... 🤣



De arra akarok kilyukadni hogy ne máshoz fohászkodj ha elakarsz valamit érni az életben hanem magadhoz, mert azért a bizonyos célért csak te tudsz tenni, senki más!


Pláne nem egy olyan személy aki valójában csak az emberek képzeletében létezik!

2022. szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Jézus a megoldás! Ő elég!

Ha Ő meg van, akkor mindened meg van.

Keress, kérj olyan gyülekezetet, ahol megtapasztalhatod jelenlétét. Ahol Őt emelik fel, Róla tesznek bizonyságot.... stb.

Sok mindent megadott, amire vágytam, ahogy el kezdtem követni. Olyant is, amire nem is vágytam.

DE az áldásainál Ő sokkal, de sokkal jobb. Imádom! Mindig velem van.

Szeretek Vele beszélgetni, Neki énekelni.

Volt, hogy visszaénekelt....

Hát Benne tényleg Élet van, Ő az örök élet forrása!

Áldjon az Úr!

2022. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Isten nem kívánság végrehajtó automata.

Amit el akarsz érni, azokat írd le. Utána szedd szét ezeket részfeladatokra, hogy melyik célhoz mit kel tenned. Saccold meg, hogy ez mennyi idő, és munka. Kezd el a legelsővel. Minden kis sikerült "ünnepelj meg" kicsit és dicsérd meg magad, aztán lép a következő feladatra. Ilyesmit is használhatsz: [link]

2022. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
37%
Mi nem tudjuk megmondani egy problémáért hogyan kell imádkozni de a SzentLélek igen: "Róm 8:26 Hasonlatosképpen pedig a Lélek is segítségére van a mi erőtelenségünknek. Mert azt, amit kérnünk kell, amint kellene, nem tudjuk; de maga a Lélek esedezik mi értünk kimondhatatlan fohászkodásokkal." Nyelveken szólás vagy sóhajtozás.
2022. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

"Isten nem kívánság végrehajtó automata."

Itt a lényeg!

Ő tudja, hogy mi a jó neked! Én azért szoktam imádkozni, hogy ha nem akarja megadni, amit kérek, akkor legalább segítsen, hogy ezt el tudjam fogadni. Ő sohasem akar rosszat. Mindennek célja van.

Fantasztikusak az emberek, komolyan. Isten nem adja meg első pöccre, amit kér, következtetés: "Nincs Isten" Anyám...

2022. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Olvasd el figyelmesen, amit #7 írt. De tovább megyek. Isten mindenkiben annyira erős, amennyire hisz benne. Viszont ne keverd össze a hitet az eseménnyel. Hihetsz abban is erősen, hogy bemégy a kaszinóba és aratni fogsz. És vagy fogsz vagy nem. Az ügyességeden múlik. Minden más is.
2022. szept. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!