Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Segítség! Kellene egy igerész...

Segítség! Kellene egy igerész a Bibliából, de nem teljesen emlékszem a szövegére Hol találom meg?

Figyelt kérdés

Valami olyasmi, hogy Isten igéje vagy Isten Szentlelke nem tér vissza eredménytelenül hozzá, hanem megcselekszik, amit megkell.

(100% hogy nem ez a szöveg, de ennyi rémlik 😅😅)

Bocsi

Ha ebből kitudjátok találni akkor hálás lennék a segítségetekért.



2022. szept. 16. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tessék,itt lehet keresni kulcsszavak alapján a Bibliában:

[link]

2022. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Isten igéje eléri célját


Keressétek az Urat, amíg megtalálható! Hívjátok segítségül, amíg közel van! Hagyja el útját a bűnös, és gondolatait az álnok ember! Térjen az Úrhoz, mert irgalmaz neki, Istenünkhöz, mert kész megbocsátani. Bizony, a ti gondolataitok nem az én gondolataim, és a ti utaitok nem az én utaim – így szól az Úr. Mert amennyivel magasabb az ég a földnél, annyival magasabbak az én utaim a ti utaitoknál, és az én gondolataim a ti gondolataitoknál. Mert ahogyan az eső és a hó lehull az égből, és nem tér oda vissza, hanem megöntözi a földet, termővé és gyümölcsözővé teszi; magot ad a magvetőnek és kenyeret az éhezőnek, ilyen lesz az én igém is, amely számból kijön: nem tér vissza hozzám üresen, hanem véghezviszi, amit akarok, eléri célját, amiért küldtem.


Ézsaiás 55:6‭-‬11 HUNB

2022. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es

Nos épp ez a baj. Mivel borzasztó hiányosan emlékszem erre az igerészre így nem igazán tudom azt sem, hogy mi az a kulcsszó, ami alapján elindulhatnék, mert egyetlen szóban sem vagyok biztos, amiket leírtam.

Csak nagyjából ez a lényege, amit leírtam.

Arról szól kb, hogy akinek Isten elküldte a Szentlelkét és, akivel megismertette az Ő Igéjét, attól az nem tér vissza eredménytelenül, hanem meghozza gyümölcsét.

De ez nem így szól, közel sem így, de ez a lényege.

Azért köszi!

2022. szept. 16. 23:28
 4/4 A kérdező kommentje:

2-es

Azaz!! Király. Köszi szépen. Megtaláltad.

2022. szept. 16. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!