Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények regisztrálhatna...

Lucifer-666 kérdése:

A keresztények regisztrálhatnak a Netflixre? Bűnnek számít világi dolgokkal kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Találtam egy elég jó sorozatot:

[link]


Isten haragszik, ha végignézem?



2022. okt. 22. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Istent úgy képzeled el, ahogy jólesik. Ha szeretnéd, olyannak is elképzelheted, hogy ezt megengedi neked.
2022. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Te keresztény vagy? Ironikusan hat a neved.

Nyugodj meg, nem fog megharagudni egy sorozat miatt. Még egy pokollal kapcsolatos sorozatot is végignézhetsz, nem fogsz amiatt pokolra kerülni. Csak mert ilyet nézel, nem jelenti azt hogy bűnt követsz el.

2022. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár szerintem a vége egy picit csalódás.
2022. okt. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemet arra értettem, hogy nem haragszik.
2022. okt. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Önmagában a világi dolgokkal foglalkozni, azzal kikapcsolódni nem számít bűnnek.

Azonban a Netflix egy keresztényellenes ideológiát szolgál, a filmek, sorozatok teli vannak melegekkel és más LMBTQ személyekkel. A korábban heteroszexuális vagy nemi irányultságot nem mutató szereplők közül is egyeseket meleggé tettek.

Kedves kérdező, én nem ajánlom, hogy keresztényként előfizess a Netflixre, mert elfordíthat Istentől.

2022. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!