Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vajon ha ott van még bennem a...

Vajon ha ott van még bennem a vágy és a szándék az iránt, hogy keressem Istent és visszataláljak Őhozzá, akkor még nem követtem el a Szentlélek káromlását, jól gondolom?

Figyelt kérdés

Persze alapvetően én is arrafelé hajlok, hogy van még esélyem Istennél és nem vagyok megátalkodott bűnös, mégis néha azért utolér a félelem és elkezdek azok aggódni, hogy nekem már lehet, hogy annyi.

Az hogy érzem a vonzást az iránt, hogy keressem Istent és minél jobban megismerjem őt, s visszataláljak az Ő útjára az egyértelmű jele annak, hogy van még számomra sansz?


2022. okt. 25. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Azt ennyiből nem tudtuk meg, hogy káromoltad-e vagy sem. De esély mindig van.
2022. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Bármit is jelentsen amit írsz én drukkolok hogy sikerüljön.
2022. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örökké tart a sansz, azt nem tudod elveszíteni, se így se úgy.
2022. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KZitus ***** válasza:
100%

Szia

Íme a meghívás Neked: " Térjetek vissza hozzám, és én is visszatérek hozzátok” Malakiás 3:7.

Erre: "...s visszataláljak az Ő útjára..."

2022. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!