Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kicsúszott a lábam a villamos...

Lucifer-666 kérdése:

Kicsúszott a lábam a villamos síneken, de még csak el sem estem. Isten angyala vigyázott rám?

Figyelt kérdés
Mi alapján kapunk őrangyalokat?

2022. nov. 15. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

Maga a Fényhozó támogatta meg a talpadat, ezzel köszönte meg, hogy nem a gonoszt látod benne.


Úgy gondolom a szerencsésebbeknek jut őrangyal.

Tegnap léptük át a bűvös 8 milliárdos népességszámot, az angyalok se tudnak ilyen gyorsan szaporodni, így van akinek nem jut.

...Nekem sincs...vagy van és az egyetlen kívánságomra - amit az élettől valaha is kértem - tartogatja minden erejét - gyors és fájdalommentes halál.

2022. nov. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KZitus ***** válasza:

Szia

Nem ír arról a Biblia, hogy minden embernek külön lenne őrangyala. Bár szeretnénk ha így lenne. 😊

Arról viszont ír, hogy Isten angyalokat küldött az emberek támogatására, segítségére. Dánielnél még arról is olvashatunk, hogy egy ilyen angyal harcolt a démonnal, aki nem akarta engedni Dánielhez, hogy támogassa azt.

Az ami veled történt, akár ez is lehet: "...mert az idő és az előre nem látott események érik mindannyiukat” (Prédikátor 9:13 ..

2022. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KZitus ***** válasza:
(bocsi ez lemaradt) Szerencsés lépés volt a tied, de ha másképpen történt volna, akkor azt gondolnád a Sátán idézte elő? Ez nem így működik....
2022. nov. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen. Ma is fog menni csak akkor most megnezem a vonat síneken 🥵🥶


Beteg milyen szmájlik vannak :D

Legalábbis samsung telón. (ezért a mondatért sem fizettek). 😭

2022. nov. 16. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!