Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Két 12 éves roma gyerek...

Két 12 éves roma gyerek beszólogat mindenkinek a villamoson, én lennék a hibás ha rászónlék?

Figyelt kérdés
Tegnap utaztam a 41-es villamoson, es arra lettem figyelmes hogy 2 12-13 koruli roma gyerek hangosan pofazik az utasoknak es kotoszkodnek.ha ott helyben szajonvagnam az egyiket jogosan akkor istenbizony ramugrana 5 ember es mar vinnenek is be a rendorsegre. Megis milyen orszagban elunk mi b*zdmeg? Hihetetlen es elkepeszto ahova ez fajult, lassan a magyarok lesznek kissebbsegben. A ciganyoknak mindent szabad, nekik minden el van nezve, es ha valaki mer szolni egy szot vagy szetverik vagy lesujt ra a rendorseg. Kene inditani egy hatalmas peticiot es ossze kene hozni egy tobb szaz ezres mozgalmat akik megkovetelnek a kormanytol es a magyaroktól hogy vegyek vissza a hatalmat a sajat orszaguk folott, mert ez igy nem mehet tovabb.

2022. jún. 7. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Itt Mo-n félrefordítják az emberek a fejüket, nyugi akkor is ha felpofozod a gyerekeket.
2022. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%

"ha ott helyben szajonvagnam"

Először talán megpróbálhatnál hozzájuk szólni

"istenbizony ramugrana 5 ember es mar vinnenek is be a rendorsegre"

Vagy inkább mindenki közönyös lenne

"vegyek vissza a hatalmat a sajat orszaguk folott"

Jó, de mit csinálsz? Kilövöd őket a Marsra? Ezerrel spórolunk a cigánykérdésen, egy válság alatt még ennyit se fognak költeni, hogy javuljon a helyzet.

Közbiztonságon lehetne esetleg fejleszteni, de az is pénz kérdése.

2022. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2.es kommentelo


Azert írtam pofanvagast, mivel olyan serto, kihivo dolgokat mondogattak random embereknek, koztuk nekem is(mi van fa.szfeju) hogy legszivesebben szetvertem volna oket. Ezek csak az eroszakbol ertenek, illetve 100% hogy ott ült valahol toluk nem messze a 200 kilos vajda fater , azert volt ekkora szajuk

2022. jún. 7. 17:34
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Rászólás nem bűncselekmény, a szájon vágás sajnos igen. De ha egy túlerőben lévő roma társaság tagja a két kölyök, akkor kénytelen vagy tűrni.
2022. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
91%
Ilyenekkel nem szabad törődni. Ignoráld.Ha hozzád szól, ne szólj vissza, ne reagálj. Nem érdemes ilyenek miatt idegeskedni,mert felesleges. Direkt csinálják,hogy figyeljenek rájuk. Reakciót akarnak kiváltani az emberből. Felpofoznibpedig azért nem érdemes,mert te fogod meginni s levét.
2022. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szedj csattanómaszlag magot, és tedd bele hammburgerbe, és add nekik.
2022. jún. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 Szinte biztos, hogy túlerőben lévő banda tagjai.
2022. jún. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#7 Vagy ha a következő megállóban felszállnak az unokatesók meg nagybácsik, akkor is rákúrtál...
2022. jún. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8/8, budán voltam, elit kerületben (várnegyed) ahol nem hinném hogy mernének nagy családi balhét csinálni, ez nem a 8ker, itt nem tolerálják őket a magyarok
2022. jún. 8. 10:00
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Akkor szólj rájuk. Ha nincs velük más, akkor mitől félsz? Lehet velük normálisan is beszélni. Ez a probléma része, hogy mindenki ennyire fél. Mitől félsz? A saját országodban vagy, amiért az őseid megharcoltak. A mai napig úgy viselkedik mindenki, mintha még mindig itt ülnének az oroszok a nyakunkon.
2022. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!