Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Balosok! Ti hisztek Istenben,...

Balosok! Ti hisztek Istenben, Jézusban?

Figyelt kérdés

2022. nov. 21. 05:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

19 Minden oldalon lehet találni olyat, aki nem racionalitásból hanem "szerelemből" választ, akármit csinál a pártja.

Ennek a kereszténységhez megint csak semmi köze.


Egy liberális sem tud jó szívvel szavazni egyik pártra sem, mert egyik sem az.


Sőt egyik sem igazán baloldali.

2022. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 NTBS ***** válasza:
31%
Én jobbos vagyok és HISZEK.
2022. nov. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 KZitus ***** válasza:
49%

Szia

Balosok! Ez akár balkezüségre is utalhat. 😊

Krisztus azt félreérthetetlenül fogalmazta meg. Mivel kézből is csak kettő van, jobb és bal 😊, nincs harmadik változat, ezért Krisztus példázatában is logikusan csak két lehetőség van. Tényleg rajtunk áll, hogyan döntünk. Ezt így fogalmazta meg:

"Menjetek be a szűk kapun, mert a széles kapu és a tágas út a pusztulásba visz, és sokan mennek be azon. Ellenben a szűk kapu és a keskeny út az életre visz, és kevesen találják meg azt." Máté 7:13,14 A híres hegyi beszédének a része ez.

Azért kijózanító ez a figyelmeztetés és egyben ajánlat, mert Ádám is hitt Istenben, sőt beszélt is vele, de ez nem akadályozta meg abban, hogy éppen ez ellenkezőhét tegye, mint anit Isten elvárt tőle.

Talán érdemes magunkra gondolni, miközben ezen gondolkodunk.

2022. nov. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom kik azok a "balosok", de természetesen nem hiszek.
2022. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!