Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Komolyan van olyan vallás...

Komolyan van olyan vallás ahol azt hiszik hogy az ember az nem bűnös?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 07:58
1 2
 1/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Hát képzeld, vannak vallások akik nem neveznek néhány hibád miatt bűnösnek, vagy olyasmiért amit nem csináltál.


Bocs, ha összedölt a világod.

2023. jan. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Egyetlen igaz vallás van ahol Isten közvetített az emberek féle és kinyiltakoztatást tett az emberről a világról és a halálról és az a kereszténység


Bocs ha összedölt a világod

2023. jan. 2. 09:33
 3/17 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Ez vissza vágás akart lenni?


Én tényt közöltem, te meg a hited...

2023. jan. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Te az én hitemet akrtad fikázni.
2023. jan. 2. 09:41
 5/17 A kérdező kommentje:
Nállunk igen kollektíven bűnös minden ember.
2023. jan. 2. 09:42
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Tehát az istened teremtett egy eleve bűnös fajt. Biztosan ez az "Egyetlen igaz vallás".
2023. jan. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni, hogy tudtátok ennyire félreértelmezni a názáreti tanítását.
2023. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

"Nállunk igen kollektíven bűnös minden ember."


Éppen ezért a keresztény vallás nem hiteles. Ha bűnösnek nyilvánít téged más bűne miatt az nem lehet Isten vallása mert elég nagy igazságtalanság lenne.

2023. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csak nézd meg az embereket. Érezni lehet , hogy valami nincs rendben. Olyan mintha mindenkinek lenne valami mentális baja közben csak a kolektív bűnösseg uralja az emberek 99 százalékat. Kár is tagadni és szemet hunyni a felett hogy mennyire is romlott az emberiség. Ez csak az eredendő bűn miatt lehetséges.
2023. jan. 2. 10:22
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha téged börtönbe zárnának egy másik ember által elkövetett bűncselekmény miatt, igazságosnak tartanád? Vernéd az asztalt hogy milyen igazságszolgáltatás ez. Normális ember nem hihet abban hogy az eredendő bűn Istentől van.

Az iszlám azt tanítja minden ember eredendően jó és ártatlan, és ha bűnt követ el akkor csak a saját bűnei miatt kell felelnie. És ez így igazságos.

2023. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!