Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok ki a Jó és ki a...

Mit gondoltok ki a Jó és ki a Gonosz? Kérlek nézzétek meg ezt a videót

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ic83XKNpX54&fbclid=IwAR17JsG..


Nagyon érdekel a véleményetek. Mi volt valójában Isten szándéka a pucér és tudatlan emberekkel? Valójában akkor akit a gonosznak hiszünk, az lenne a jó? Egyértelmű hogy Isten nem csupán Jó, ahogyan azt mindig is gondoltam. És a Sátán nem csupa gonosz. Nem minden fekete és fehér. Vannak árnyaLatok is.



2023. jan. 6. 11:02
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
S t és n. = Sátán és Isten.
2023. jan. 6. 11:03
 2/41 anonim ***** válasza:
54%
A videóban is milyen jól látszik a sátán munkája, aki sokszor apró hazugságokkal, féligazságokkal munkálkodik és ejti tőrbe az embert. Ez a videó is gyakran von le következtetéseket kis hazugságokból, márpedig a hazugságból épített ház nem túl szilárd.
2023. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

#1


Ez szép és jó csak mondjuk angolul a Satan és a God szónak semmi köze egymáshoz xD

Amúgy akkor ennyi erővel az ollónak köze van a lóhoz meg az ollhoz

2023. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Az az érdekes ebben a videóban, hogy pont olyanokat mond benne, amiket én magam is gyanítottam. Az Isten tökéletes vagyis a jó és a rossz tökéletes egyensúlya. A célja az volt hogy az ember(iség) bűnbe essen, ez is teljesen egyértelmű.
2023. jan. 6. 11:55
 5/41 anonim ***** válasza:
89%
Szóval szerinted az, aki bűnbe vitte az embereket, szenvedést okozott és elküldte Varga Irént, az jó? Érdekes világnézet.
2023. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
5 Én ilyet nem mondtam! Azt mondtam hogy jó és gonosz! Mivel isten találta ki a bűnt, vagyis a bűn csak egy kitaláció. Vagyis a bűn nem létezik!
2023. jan. 6. 12:06
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
Az se bűn akkor, ha valaki kinyír téged?
2023. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
47%

#6


A bűn nem kitaláció.


Isten pedig nem azért tette a fát a kertbe hogy bűnbe essünk hanem próbatételnek hogy megérdemeljük-e azt amit kaptunk


Valljuk be nem annyira nehéz nem enné 1 db nyamvadt fáról amikor tele volt a kert kb minden létező növénnyel

2023. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Miért kell személyeskedni?
2023. jan. 6. 12:09
 10/41 A kérdező kommentje:
7 Nem, az sem bűn. Nincs olyan szerencsém hogy valaki kinyírjon engem!
2023. jan. 6. 12:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!