Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez nem keresztényellenesség?

Ez nem keresztényellenesség?

Figyelt kérdés
Izraelben úgy tanítják a gyerekeknek Jézus történetét, hogy kipardódizálják a keresztrefeszítését, majomnak állítják be Jézust és egy fürdőruhás nő feszíti keresztre. YouTube-on láttam ezt a videót, a pofám leszakadt. Persze ebből nem lesz világhír. De ha mondjuk a Dávid-csillagot gyaláznák meg vagy egy zsidót állítanának be majomnak, akkor aztán lenne minden... Kettős mérce...

2023. jan. 15. 12:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Belinkelnéd a videót, hogy mi is lássuk? Mert így elég nehéz elképzelni, mire is gondolsz pontosan.
2023. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
56%
Nekem mindegy, az összes vallás rákos daganat.
2023. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Ez máris az. Vagy Izraelből írsz?

Ez az egész hazugság. Nem a tied, de olyanoknak készül, akik minden hülyeséget kritika nélkül elhisznek.

2023. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom belinkelni, de az a címe, hogy Így tanítják Izraelben Jézus történetét a gyerekeknek. Írjátok be YouTube-ra.
2023. jan. 15. 12:25
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem tudod belinkelni??
2023. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem tudod belinkelni :D?
2023. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

[link]



Meglett a videó. Tyúha, micsoda emlék lett felnyitva most, emlékszem ezt a videót már én ie láttam 10 éve kb lol, amikor ilyen rabbit holeokba lementem. Különösebben nem érdekel, hogy mit tanítanak Jézusról, Jézus tanításai, meg a kereszténység egy tutyimutyi ideológia, amivel a zsidók kiherélték a társadalmat. Az egyetlen pap akinek a miséjére beülnék, az Kun Páter.


[link]


Ez a videó sokkal érdekesebb, mint amit te találtál, OP

2023. jan. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
A keresztény egyház már réges rég kiparodizálta Jézus "keresztrefeszítését", teljesen félremagyarázva a bibliai szimbólumok jelentését, és erre építették fel a hatalmukat, hogy embereket ugráltathassanak. Te is ugrálsz nekik. Miért zavar akkor most ennyire, hogy valakik szintén bohócot csináltak Jézusból?
2023. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
90%
Igen, ezt maga Bill Gates forgatta le és a videó 5G-t sugároz ami chipet transzplantál az agyadba lézertechnikával, ami megváltoztatja a DNS-ed úgy hogy a jövőbeli gyerekeid transzszexuálisak de minimum melegek lesznek. Amúgy meg ne legyél már ennyire hülye, szerinted akárhol is gyerekeknek bikinis nőket mutogatnak az iskolában? Gondolom valami paródia felnőtteknek szóló műsorból, amit a hozzád hasonlóan alacsony intelligenciával rendelkezők agymosására használnak konteóhívők.
2023. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
96%
Hol a bizonyíték, hogy ez a videót az izraeli iskolákban a gyerekeknek mutogatják?
2023. jan. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!