Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sok vallásos orvos van? Én...

Sok vallásos orvos van? Én kimondottan tisztelem Csókay András idegsebészt, amiért a hitét bátran felmeri vállalni annak ellenére, hogy idegsebész.

Figyelt kérdés

Nagyon alázatosan nyilatkozik mindig és nem képzeli magáról, hogy ő a mindent tudó idegsebész orvos...


[link]


Itt pedig egy Neurológus nyilatkozik vállalva, hogy keresztény hivő. Ezért tisztelem őket.


Sok orvos vallásos? Fel merik ezt vállalni?


2023. jan. 17. 17:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam. Lajos, nem Lájos :D Nem láttam tőle egyébként olyat, csak ilyen abortuszellenes megszólalásokat.
2023. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Érthető volt, rá is kerestem, de nem láttam, hoy bárhol megnevezné a hitét. Persze nem is kell, csak van aki igen és ki áll vele pl Csókay,
2023. jan. 18. 17:31
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én anno nála születtem, anyukám mesélte, hogy ott a kórházban és sztk-ban mindenki tudta róla. Imádkozott is minden szülés előtt. Illetve most a Budai Irgalmasrendi Kórházban dolgozik
2023. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne amúgy nyíltan vállalni a hitüket az orvosoknak ? Egy átlag ember sem nyilatkozik erről .

Sok amúgy a vallásos orvos. Papám is az lett a pályafutása végére . Sok a hitgyülis itt Pécsett amúgy … ami viszont számomra már sok.

2023. jan. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kelleni nem kell, csak van aki ki is áll vele, hogy példát mutasson.
2023. jan. 19. 10:31
 16/17 anonim ***** válasza:
De ezzel miért kell példát mutatni? Mindenkinek a magánügye .
2023. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Csókay azért mutat példát, hogyha ő vállalja idegsebészként, akkor senki ne szégyelje, hogy a mai világban kis hivő. Valami ilyesmit olvastam/hallottam tőle.
2023. jan. 19. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!