Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen tulajdonságai lesznek...

Milyen tulajdonságai lesznek a sátán gyermekének? Honnan lehet majd felismerni hogy ő az antikrisztus?

Figyelt kérdés

2023. jan. 22. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A gyikra fog írogatni fura dolgokat.
2023. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Túl sok filmet nézel
2023. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Sok csodát tud tenni, de halottakat nem tud feltámasztani. A legnagyobb csodája egy halálos sebesülés meggyógyítása lehet.
2023. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon okos,ravasz, jokepu, vonzo ferfi lesz, aki rendet rak a Foldunkon az eljovendo vilaghaboru utan. Mar ha csak ranezel is, elcsabulsz...
2023. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Az exnejemből kiindulva: szőke haj, kék szem, szűk pna.
2023. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A sátán egy szimbólum a rosszra, nem lehet gyermeke ilyen értelemben, mert nem élőlény, nincs tudata.


Az antikrisztus nem azért anti, mert ellentétes, hanem mert újdonsült. Keress rá az antikrisztus jelentésére, igazából lényegében azt jelenti, hogy krisztus utáni krisztus.


Nektek halandóknak nem kell felismerni. Nincs dolgotok a felismerésével. Lesz egy fél maroknyi bölcs akik alátámasztják a felemelkedését. Igazából e témában még nem kutattam, csak valószínűsítem mi fog történni. Ez is csak annyi, hogy a mostani szociális mormáitokkal nem összeegyeztethető normákat fog majd terjeszteni. Remélem majd a munkám során a közelébe lehetek. De ha más lesz a feladatom, úgy is jó. Csak őt, és istent szolgálhassam majd. Más nem azámít.

2023. jan. 23. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

"Az Antikrisztus nem azért anti, mert ellentétes, hanem mert újdonsült."


Vettem a fáradságot és utána néztem.

Valamit nagyon benéztél ezzel kapcsolatban.


Ezt maximum valami olyan szekta terjeszti, akinek érdekében áll az Antikrisztus felmagasztalása.


Hamis tanok, menekülj onnan amíg megteheted.


Ahhoz, hogy Istent és a Krisztust szolgáld, szeresd, megtartsd azokat az értékeket amit Ők adnak neked, nem kell se templom, sem semmilyen vallási gyülekezet. Ezek csak félre vezetnek 100-ból 100.


Sok olyan emberrel találkoztam az elmúlt 50 esztendőben, aki fanatikus templomjáró és vagy valamilyen gyülekezet fanatikus tagja. Miközben az életben az embertársaival minden gonoszságot elkövet, amit Isten itt hagyott a tíz parancsolatban, hogy ne tegye.


Én nem járok se templomba feszt, se gyülekezetekbe, mégis igyekszem Istennek és Krisztusnak tetsző életet élni.

2023. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Varázsütésre javítja a kérdésekben rejlő nyelvhelyességi és helyesírási hibákat.
2023. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik belőle a Lélek gyümölcse, azaz a szeretet, öröm, békesség, jóság, hűség, szelídség és mértékletesség.
2023. márc. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!