Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem teljesedtek be...

Miért nem teljesedtek be Németh Sándor életében és a szolgálatára kimondott prófétálások?

Figyelt kérdés

Olvastam, hallottam többen is azt mondták róla lelkész(ek) is hogy Isten elítéli, félreállítja, megöli stb....


Ez nem történt meg akkor elgondolkodtató, hogy ezeket az emberek irigységből, fusztrációból hamisan profetáltak?


2023. febr. 27. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Előbb-utóbb mindenképp meghal majd, és akkor majd beteljesednek ezek a "próféciák".
2023. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem ha nem a mi generációnkban jön vissza Jézus akkor mindnyájan

lerakjuk a földi sátorunkat ez a válasz kb ilyen szinten van:



Máté 27:62 Másnap pedig, amely péntekre következik, összegyűltek a főpapok és a farizeusok Pilátusnál,

Máté 27:63 és azt mondták: Uram, emlékezünk, hogy ez a csaló még életében azt mondta: Harmadnapra feltámadok.

Máté 27:64 Parancsold meg azért, hogy őrizzék a sírt harmadnapig, nehogy tanítványai odamenjenek, ellopják őt, és azt mondják a népnek, hogy feltámadt a halálból. Ez az utolsó csalás rosszabb lenne az elsőnél.

2023. febr. 27. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Várj, akkor megpróbálok olyan választ írni, amit megfelelőnek tartasz:

Németh Sándor az Úr felkentje, Magyarország fénye, Isten ajándéka hazánknak, pásztor, apostol és próféta egy személyben. Aki ezzel nem ért egyet, az a Szentlelket káromolja, legyen átkozott.

Így már jó lesz?

2023. febr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy elképzelhető, hogy nem prófétáltak, mert Sanyibával ellentétben nem tartja magát mindenki Isten szócsövének, csak reményüket fejezték ki.

Én amúgy nem hallottam ilyesmit, ezeket pont Sanyi szokta mondani másokra imakommandókon. Ott megy aztán igazi átkozódás.

2023. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Talán azért, mert tart még Isten kegyelme, és kap időt a megtérésre.


Ezek az ítéletről szóló próféciák sokszor ugyanabból a szellemből származnak, mint ami a tanítványokban volt, amikor tüzet akartak kérni egy városra, akik nem fogadták be őket.


Volt már Sándornak infarktusa, ami nem lett nagy dobra verve. Ez egy figyelmeztetés volt Istentől, de úgy tűnik, hogy nem tanult belőle. Egyik hívő ismerősömnek strókja volt nem rég, élet-halál között volt hosszú ideig. Isten, ha úgy döntött volna, akkor összesik, és meghal, és vége az életének. De kapott még egy esélyt, és úgy néz ki, hogy észhez ért. Sándoron egyelőre ez nem látszik. Sok ember életét tette tönkre.


Jézus azt tanította, hogy áldjuk az ellenségeinket. Sándor az ellenkezőjét teszi. Jézus azt tanította, hogy ne gyűjtsünk kincseket a földön. Sándor az ellenkezőjét teszi. Ez csak két nyilvánvaló példa. A gyümölcseiről lehet megismerni a fákat. Egy jó fa nem teremhet romlott gyümölcsöt.


Én őszintén szólva, nem szeretnék Sándor helyében lenni. Ha valaki ismeri az igazságot, és nem aszerint él, nagyobb büntetése lesz annál, mint aki nem ismeri az igazságot. A napokban értettem meg, hogy miért. Aki szereti a bűneit, és megveti Istent, az meg fogja kapni a bűneiért járó fizetséget. Aki viszont megismerte az igazságot, és ennek ellenére bűnben él, ő is meg fogja kapni a bűneiért járó büntetést. De ez a büntetés el fog halványulni attól a büntetéstől, hogy bezárul majd előtte az ajtó, és hiába fog sírni és zörgetni, nem mehet majd be Jézushoz!


Teljes szívemből kívánom, hogy Sándor felismerje ezt, még addig, amíg tart Isten kegyelme az ő életében!

2023. febr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert még nem jött el az ideje ennek az egésznek. Vagy talán azért, mert a földön ő már nem is fog ítéletet kapni, majd csak akkor amikor meghal, úgy ahogy az egyes válaszoló írta.
2023. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A Németh Sándort elítélők csoportjából hiányoltam az igazságosság gyakorlását önmaguk irányába vagyis ez elég egyoldalú és inkább liberális mint Igei.

Ha amit összehordtak róla csak egy kis része igaz lenne akkor azt gondolom nem tudna továbbra is hívő lenni és prédikálni,Istenről beszélni úgy hogy ne látszódjon rajta hogy erőszakot tett a sajátt lelkiismeretén.

2023. márc. 2. 11:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Látszik az rajta, csak te nem akarod észrevenni.
2023. márc. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7

Még az SZDSZ fiókszektájánál is kell liberálisabb? Vagyis bocsánat, az régen volt, most már a Fideszhez tagozódott be, most már illiberális lett ;)


Senki nem mondta, hogy hívő, látszik rajta, hogy pénzért csinálja, saját anyagi gyarapodása miatt hülyít másokat. Pedig mit is mondott Jézus? Hogy ne földi kincseket gyűjtsünk.

2023. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látszik rajta bőven, csak nem agymosott szemmel kell őt nézni. Először is, voltak, vannak és mindig is lesznek hamis próféták ő az egyik közülük. Rengeteg hülyeséget összehord, olyan dolgokat, amiknek köze sincsen az igazsághoz. Aztán ott van az, hogy gyűjti a földi kincseket, és ezt mind a hívők pénzéből teszi, ugyanis ha már pénzt kérnek a hívektől, azt nem a saját jólétére kéne költenie, de amúgy nekem pofám sem lenne pénzt kérni másoktól, hiszen Isten így is-úgy is megoldja a saját egyházát nem igaz?! Aztán ott van a hatalmas biztonsági protokoll, minek kellenek fém kapuk meg biztonsági őrök Isten házába? Kész vicc az egész. Hol a hit, hogy Isten úgy sem engedi, hogy bántódása essen?! Vicces tényleg. És akkor meg sem említem a gonoszságot, ami kiül a fejére. Múltkor a YouTube-on szembe jött velem egy kérdés, ahol valaki megkérdezte, hogy mi lesz a kutyájával halála után és bele hallgattam, mert az én kutyám is most halt meg, kiváncsi voltam, hogy mit válaszol és konkrétan kinevette a kérdezőt. Számomra semmi emberi nincsen ebben az emberben, nem egy kedves fazon, aki leereszkedik a pórnép közé, hanem egy “kiskirály” akihez egy szót sem lehet szólni és csak úgy árad belőle a gonoszság. Elvan a kis gazdagságába a gyülekezet 3/4 része meg éhezik. 🤣 kész vicc, hogy ti meg ezek után is oda vagytok érte.
2023. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!