Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az normális, hogy 29 évesen...

Az normális, hogy 29 évesen ha Istenre gondolok és visszajelzést kapok tőle,szerettével és érzem hogy velem van zokogó sírasba török ki? Veletek szokott ilyen lenni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 27. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Én a magam részéről azt mondanám, érdemes kerülni a szélsőségeket. Az se jó, ha az ember szíve kőből van, de az se, ha szentimentálissá válik. Valahol félúton lesz az igazság.
2023. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden napos.
2023. febr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lucifer-666 ***** válasza:
20%

Velem rendszeresen, mindig könnyesek a szemeim, mintha esett volna a eső. Naponta többször elképzelem, hogy milyen lenne, ha Jézus szorosan átölelne, megpuszilna és gyengéden megsimogatna. Hallom, ahogy a fülembe suttogja, hogy csak az övé vagyok és engem választott.

Néha előfordul, hogy kiborulok, amikor egy Biblia idézet jut eszembe pl arról, hogy beborult az ég. Legutóbb annyira visítottam már, hogy könyörgtem az egyik kollégámnak, hogy öntsön le kávéval...

2023. febr. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Azért ha maga az Isten szereti az embert, annál nincs nagyobb dolog, hol férnének bele az életben a szélsőségek, ha nem itt?
2023. febr. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, engem ahhoz már kicsit megedzett az élet.


De olyan már volt, hogy nagyon meghatódtam hálámban.


Irigyellek! :)

2023. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!