Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az normális hogy a végitéletet...

Az normális hogy a végitéletet várom? Figyelem nap mint nap a napot hogy mikor perszeli fel egy jó kis napkitőres a földet. A hallotakon és rajtam kivűl várja még valaki?

Figyelt kérdés
2023. jan. 4. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Majd raunsz
2023. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lucifer-666 ***** válasza:
Vagy megölsz valakit...
2023. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
24%
Szerintem sokkan vágynak erre. De nem meglepő merhát amilyen egy elcseszett rohanó világban élünk ahol csak az ér valamit ha van vagyonna az hogy milyen meber az kit érdekel. És ott van még az is például aki nem tudja a tömeget elviselni ilyen magányos farkas az kikel közösíteni nem lehet me érteni azt az embert. Ez is azon kevés dolgok egyike megmég sokk van ami miatt én is azt mondom inkább jöjjön egy világvége bár elöbb pusztitjuk ki magunkat mint hogy egy napkitörés végezzen evlünk. De meg mmondom öszintén én is elég régóta vágyok arra hogy mikor fog elpusztulni ez a vaccak világ.
2023. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is várom, legyen már valami izgalmas is életem során, amit büszkén mesélhetek a Túlvilágon "Igen, ott voltam, láttam, megéltem...és megpusztultam".

De...Előbb fogja az ember felperzselni a földet, mint egy napkitörés. Annak is nagy az esélye, hogy a Yellowstone alatt kitör a szupervulkán és a légkörbe került mérgező hamu elsötétíti a földet...még a tudósok se tudják mikor tör ki, holnap vagy 10000 év múlva. A sötétben hátha előkerül egy mitikus faj és...Áh...Annyira jó érzés ez a gondolat...El is olvasom újra a Strain trilogyt

2023. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Örülnék neki én is, végre egy kis izgalom. Amúgy se lenne nehéz itt hagyni ezt a fosba szart életet.
2023. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább élvezem az életem mégha az enyém sem habostorta de így létezni mert ez nem élet nem lehet.
2023. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Én is várom már 😀
2023. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

"Az normális hogy a végitéletet várom?"


Nem.

2023. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Azért addig ne állj fél lábon, mivel már vagy két évezrede zsibbadna
2023. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KZitus ***** válasza:
63%

Szia

Ez nagyon gyerekes gondolkodás, ahogyan a kérdésed iirtad.

Mi jót hoz neked a "végitélet"? Miért várod?

2023. jan. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!