Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A muszlimok ha betraják az...

A muszlimok ha betraják az erkölcsi normákat, de nem hisznek Krisztisban, mint megváltó, bekerülhetnek a mennyországba vagy mindenképpen hinni kell az Úr tanításaiban és erkölcsi útmutatóiban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 17:08
1 2
 11/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
Nagy esélyel azon apró szektáról beszél akik azt hiszik hogy az antikrisztus muszlim lesz.
2023. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#11

Még erről se hallottam, sőt ezen az oldalon se olvastam ilyen nézeteket. Arról nem is beszélve, hogy Jézus senkit se fog legyilkolni a Biblia szerint, hanem egyeseket üdvösségre visz, másokat kárhozatra ítél.

2023. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Még erről se hallottam, sőt ezen az oldalon se olvastam ilyen nézeteket."


Akkor tessék:

[link]

2023. márc. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Még erről se hallottam, sőt ezen az oldalon se olvastam ilyen nézeteket."


Az hogy te nem hallottál ilyenről a saját tudatlanságod eredménye.



"Arról nem is beszélve, hogy Jézus senkit se fog legyilkolni a Biblia szerint, hanem egyeseket üdvösségre visz, másokat kárhozatra ítél."


Na és ez a kérdés. Szerinted Jézus a muszlimokat üdvösségre viszi, vagy kárhozatra ítéli?

2023. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13

Ebben se láttam, hogy Jézus legyilkolászná a muszlimokat.


#14

Már megtettem, a kedvedért se leszek papagáj. De te még továbbra se igazoltad korábbi hazugságod :)

2023. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Ebben se láttam, hogy Jézus legyilkolászná a muszlimokat."


Nem ebben persze hogy nem írja.


De egy ebben hivő alak gondolhat ilyet, hiszen jézus meg küzd az antikrisztussal, az a kettő angyal a jelenésekben meg öldökölni fogja az antikrisztus hiveit, akik bizonyára muszlimokha az antikrisztus is az.


A csávó akiről a fél pipás beszélt nagy esélyel össze keverte azzal a kettö angyallal jézust. Vagy azt az értelmezést alkalmazza hogy az antikrisztus nem személy lesz, hanem gondolkodás mód.

2023. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudom képzelni, hogy a szúfik között vannak/voltak olyanok, akik annyira erényes életet éltek, hogy nem zárhatjuk ki ezt a lehetőséget sem.
2023. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
el tudom képzelni*
2023. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem tudom képzelni, hogy a szúfik között vannak/voltak olyanok, akik annyira erényes életet éltek, hogy nem zárhatjuk ki ezt a lehetőséget sem."


Szóval azt gondod max egy erényes szúfinak lehet csak esélye hogy talán megfeleljen a keresztény Mennyország feltételeinek? :))) Egy átlag keresztény erkölcsileg a béka feneke alatt van. Igazából nincs is különbség egy keresztény és egy ateista életmója, erkölcse és felfogása között. Egy keresztény azt mondja hisz Istenben és jobb esetben évente egysze betéved a templomba. Ennyiben különbözik egy ateistától. Egy átlag muszlim fényévekkel komolyabban veszi a vallást.

2023. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!