Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eddig teljesen melegnek...

Eddig teljesen melegnek gondoltam magam,imádkoztam és egy idő múlva elkezdtem udorodni a férfiaktól. Voltatok hasonlóan?

Figyelt kérdés
Képzeljétek annyira boldog vagyok már 2hete kb. Azon agyalok egésznap milyen lehet egy lányt megérinteni és szépen szeretkezni vele. Annyira boldog vagyok, hogy else tudom mondani

2023. márc. 19. 16:42
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
25%
Meggyógyultál!
2023. márc. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
76%

Tehát kérdező, neked Isten meghallgatta az imádat és cselekedet de a két kisgyereket hagyta felrobbanni akik anyák napjára akartak képeslapot venni az anyukájuknak? Aztán sorolhatnánk még kiknek nem segített de érted megmozdult?


Szóval Isten babrált a genetikáddal és a hormonháztartásoddal?


Egyébként rengeteg videó van ahol arról számolnak be, hogy milyen mentális betegségeket okozott nekik a vallás, majd a mentálisan beteg emberrel elhitették, hogy meggyógyult. Persze egy komolyabb vizsgálatot már nem ejtettek meg.

Bár esetükben ez már szinte olyan lehet mint a gépnarancsban.


Egyébként Drakula_VAGY_Ahmed-nek teljesen igaza van. Nagyon sok mindent el lehet érni agykontroll technikákkal. Főleg ha nem is tudod, hogy éppen azt alkalmazott mint az ezoterikusoknál. Nagyon jól átverik egyszerű trükkökkel az embereket.



Persze a kérdésed alapján ez inkább csak egy újabb hazugság. Volt már pont ilyen hazug kérdés régebben is. Attól még, hogy sokan szeretnék hinni ez nem lesz sem betegség, sem pedig gyógyítható. Még imával sem.

2023. márc. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
35%
A vallásosság mentális betegség. A melegség nem az.
2023. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
13%
Pont fordítva van. Sajnos a melegség egy betegség amiből ki kell gyogyulni
2023. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
78%

Kicsit informálódhatnátok még mielőtt mindenfélét összehordtok.


TÉNY, hogy a homoszexualitás nem betegség. Legalább néznél utána, bár ahhoz az kéne, hogy érdekeljen a valóság.


Az, hogy a vallásosság mentális betegség lenne pedig csak egy gyerekes provokáció.

2023. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
43%
Hát nem tudom: az csak az én magánvéleményem hogy előbb néznék betegnek valakit aki a láthatatlan nagytestvért imádja, mint az aki a saját neméhez vonzódik.
2023. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
10%
Akkor elég gáz vagy
2023. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
81%
Megint a másfél pipás muszlim/keresztény... meneküljön, ki merre lát!
2023. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de jópofa vagy! 🤭🌛
2023. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

16


Így már korrektebb a válaszod mert kihangsúlyoztad, hogy ez csak a te véleményed és a most leírtakból nem az jön át, legalábbis számomra, hogy minden vallásost annak mentálisan betegnek tartanál.


Egyébként érdekességképpen a homofóbiát okozhatja mentális betegség.

2023. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!