Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eddig teljesen melegnek...

Eddig teljesen melegnek gondoltam magam,imádkoztam és egy idő múlva elkezdtem udorodni a férfiaktól. Voltatok hasonlóan?

Figyelt kérdés
Képzeljétek annyira boldog vagyok már 2hete kb. Azon agyalok egésznap milyen lehet egy lányt megérinteni és szépen szeretkezni vele. Annyira boldog vagyok, hogy else tudom mondani

2023. márc. 19. 16:42
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
A 14 nem én voltam, csak a 16.
2023. márc. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
16%

Azt nem tudom h a homofóbiát okozhatja-e betegség, de a homokozást azt igen!


30 éve eüs dolgozó (orvos mellett dolgozik), ő is megmondta h tanulták a suliban annó hogy a homokosok -szegények- betegek. Pszichiáterek kutatását és véleményét is olvastam annó erről. Megerősítették a melegségnek a betegség mivoltát.

Engem nem érdekel ki melegszik, ki nem, nem rám tartozik, nem ítélem el őket nem az én dolgom. De nem a normális, hagyományos állapot, az biztos, hiszen nincs a meleg kapcsolatoknak kiteljesedése sem.

2023. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
38%

"De nem a normális, hagyományos állapot"

Megint a másfél pipás muszlim/keresztény?

Persze, nyilván nem fordult elő ilyen régen, biztos valami mai találmány.

Az állatoknál sincs ilyen.

Na, felejtsük már el ezt az embert.

2023. márc. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
23%
Nem mai találmány. Ókorban is voltak ilyenek, akkor is tévútnak tartották. Szodoma és Gomorra is elpusztult. A szabadelvű egyiptomi, római és görög kultúra is bedőlt. A miénk is le fog
2023. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
81%

Le fog, de nem ezért.

A hozzád hasonlóak pedig ezt siettetni fogják.

2023. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%
"Azt nem tudom h a homofóbiát okozhatja-e betegség" Az új kutatások szerint igen. "patológiás személyiségjegyei" vannak a homofóboknak. Viszont a melegek nem betegek.
2023. márc. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
56%

22,24


Ha már ennyire beleástad magad a témába akkor lehetőleg ne csak a koppintott kő előtti tanulmányokat olvasd el és ne csak a Bibliát.


Sok helyen nem tartották tévútnak. Volt ahol ezt tartották az igaz szerelemnek és elvileg még keresztény esküvőket is kötöttek egy időben.


Egyébként ha utána nézel kicsit pontosabban mai tudományos álláspontnak (ami kicsit pontosabb képet alkotott már a témáról mint az általad olvasott feltehetően maradi nézetek által befolyásolt cikkek) ezenfelül tény, hogy nem betegség.

2023. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
8%
Figyelj. Isten kijelentette a bibliában hogy sosem változik, mindig ugyanaz. A szavai nem vesznek el. Tehát, mivel a melegséget és sok egyebet elítélt. Örökké el fogja ítélni azt. Ez nem vita tárgya sajnos
2023. márc. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
88%

De az emberek viszont változnak, és mindig olyan istent fognak teremteni maguknak, amilyen éppen hozzájuk illik.

Például a mostani kereszténység már nem küldi a pokolba a csecsemőket, sem az összes öngyilkost, sem az összes homoszexuálist. Istennek pedig ehhez alkalmazkodnia kell.

Pont úgy, mint ahhoz is, hogy 1000 éve még nem volt penicillin.

2023. márc. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

"Figyelj. Isten kijelentette a bibliában hogy sosem változik, mindig ugyanaz. A szavai nem vesznek el. Tehát, mivel a melegséget és sok egyebet elítélt. Örökké el fogja ítélni azt. Ez nem vita tárgya sajnos"


Ahogyan a Biblia szerint Isten elítél még kis millió dolgot amit szeretnek a hívők teljesen figyelmen kívül hagyni. Azok már nem számítanak bűnnek. Ebben Isten már meggondolta magát. De egyébként nem változik csak azokkal kapcsolatban amiket nem akarunk betartani. Persze ha nektek konkrétan nem kell valamit betartani de jól lehet vele a másikat kínozni, gyűlölködni, stb. akkor az máris szent, abszolút és változtathatatlan.


Minek foglalkozni ezzel az egy dologgal, hogy homoszexualitás ha közben több 100 másik esetén még azzal sem foglalkozol, hogy elkövetted-e vagy sem. Képmutatás a javából.

2023. márc. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!