Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Eddig teljesen melegnek...

Eddig teljesen melegnek gondoltam magam,imádkoztam és egy idő múlva elkezdtem udorodni a férfiaktól. Voltatok hasonlóan?

Figyelt kérdés
Képzeljétek annyira boldog vagyok már 2hete kb. Azon agyalok egésznap milyen lehet egy lányt megérinteni és szépen szeretkezni vele. Annyira boldog vagyok, hogy else tudom mondani

2023. márc. 19. 16:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
10%

Elindítottad Jokai törtenetírói pályafutásod a javából.

Itt most a melegsegről van szo, nem az én bűneim elismeréséről amit én elsimerek az Úrnak, mert senki sem bűntelen! De mivel én belátom és az íras szerint akarok elni, és gyakorlom a hitet, így ez más tészta.

A hit gyakorlása a bűnök felismerésevel kezdődik.

Úgyhogy vitazhatunk a melegségről, akkor is bűn marad amit el kell irmerni. És igenis betegség, amiből ha ugy akarod Isten kigyógyít.

Vegye fel a keresztet minden nap, és kövesse Jezust. Ez van leírva.

2023. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
85%

"A hit gyakorlása a bűnök felismerésevel kezdődik."

A biblia nem azt mondja, hogy bűn hanem, hogy utálatos a homoszexualitás.

Arról nem is beszélve, hogy elég furcsa Istentől, hogy az általa kialakított rendszert és tulajdonságokat utálatosnak (vagy szerinted bűnnek de akkor csak még furcsább) tartja.


" És igenis betegség, amiből ha ugy akarod Isten kigyógyít."

Szajkózhatod a valóság attól még az marad, hogy egyáltalán nem betegség és a kigyógyításra sincs semmilyen bizonyíték. Nem is véletlen.



"ha ugy akarod Isten kigyógyít."

Tehát Isten egy kívánság automata. Bárcsak tudnák ezt a halálos betegek is. De minek ide egészségügy így. Megfáztál? Ha akarod Isten egy perc alatt meggyógyít. Táppénzt is el kell így törölni. Minek, hiszen ha a dolgozó nem gyógyul meg akkor csak nem akarta. Azért pedig nem jár.

2023. márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Ez most olyan mint amikor Jézust kísertette az ördög, hogy vesd leagad a szikláról hiszen isten nem hagyja hogy bajod essék. Jézus azt felelte: NE kísértsd az Urat!!!
2023. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell kísérteni, de akkor se gyógyít meg, csak legfeljebb nagyon keveseket, de őket is sok ezer éve.
2023. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ez aztán a komoly kísértés. Ha elmegyek bungee jumpingolni sem lesz bajom. Még sem csináltam soha és nem is áll szándékomban. Nem kísértenének meg azzal, ha azt mondanák, hogy ingyen kipróbálhatom és úgy se lesz semmilyen bajom.


Ezt egyébként a homoszexualitáshoz akartad hasonlítani? Szerinted a ne ugorj le mert nem lesz bajod olyan "kísértés" mint mikor nem lehetsz együtt a szerelmeddel?

2023. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Mivel feketén fehéren le van írva hogy NE tedd, így mi a nem érthető rajta?
2023. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
72%
És neked mi nem érthető azon, hogy nem határozhatja meg néhány több mint ezer éve halott vénember fantasy meséje az életedet?
2023. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
8%
Te így gondolod, majd rájössz hogy igaz minden szava!
2023. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!