Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egy Jehova tanuja erőszakos...

Ha egy Jehova tanuja erőszakosan térít és pofonvágom, akkor tartani fogja a másik orcáját is?

Figyelt kérdés

Ezt írja a Bibilia


A plébános azt mondta még régen, hogy mindent szó szerint értelmeznek :DD



#Jehova #pofon #tudjaahelyet
2023. ápr. 17. 01:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
24%

20

Egyrészt az első századi apostolok is ezt tették, másrészt nem lehet mindenki kiváncsi ránk, harmadrészt a reklámokkal is ugyanez a helyzet, mégse pattogsz ellenük. :))

Hidd el, tökéletesen legális a tevékenység, csakis azt tesszük ami jogunkban áll.

És nem avatkozunk be senki magánéletébe. Se a mindennapi életébe. Ha elküldesz, elmegyek és kész. Nem fogok könyörögni neked hogy hallgass meg.

2023. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

#21 A reklám újságokat legalább ki lehet vágni a kukába.

Azt hogy 2000 éve mit csináltak az apostolok az miért releváns? 100ezer éve meg barlangokban éltek az emberek, én mégsem teszem azt.

Eddig amúgy nem tagadta hogy tanú vagy?🤨

Igen, a gerilla marketing nem illegális, de senki nem kíváncsi rá. Főleg hogy tudom mit tesztek és hogy mennyire begyöpösödöttek vagyok. Ha valaki kilép a szektátokból, kitagadjátok. Akkor is ha a saját rokonotok. Vagy tagadod?

2023. ápr. 22. 11:44
 23/29 A kérdező kommentje:

Ha ezt megtudják a jehovás haverjaid, hogy letagadtad...

Ki fognak tagadni a szektàbol és nem vehetsz részt a hetente megrendezett jehovAfter partyn sem :(((

2023. ápr. 22. 11:46
 24/29 qkker1 ***** válasza:

"Tehát neked a Biblia az szemét, ugye?"


A Biblia nem, bár ateista vagyok, de a ti Új Világ Ferdítés-etek az!

2023. ápr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

25

Akkor Isten éltessen, ateista barátom. Nincs dolgunk egymással. Szia!

2023. ápr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 qkker1 ***** válasza:

Miért ne lenne?

Nem lenne kötelességed megpróbálni megtéríteni?

2023. ápr. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

27

Elmondtam az álláspontomat. A kötelességem megismertetni veled az Igazságot, elvinni hozzád a Jóhírt. Nem könyörögni neked. Ha fogadod jó, ha nem akkor nem.


Másfelől meg… Ez “ Nem lenne kötelességed megpróbálni megtéríteni?” Micsoda egy aljas provokálás, már nem azért. 😂

Valóban nincs dolgunk egymással, szép napot neked. Szia!

2023. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 qkker1 ***** válasza:
60%

Mi ebben a provokálás?


Az egész szektád arról szól, hogy mindenkit meg kell téríteni, ha akarja, ha nem!

2023. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28


-Mi ebben a provokálás-


Tudod te azt nagyon jól, érződött hogy minek szántad. :)) Ki szeretnéd forgatni a szavaimat illetve a szervezetünket.


-Az egész szektád arról szól, hogy mindenkit meg kell téríteni, ha akarja, ha nem-


Ez egy óriási hazugság. Sose kényszerítettünk senkit. Sose szeretnénk, hogy olyan valaki legyen Jehova tanúja, aki nem szeretné ezt szívből. Jehova szabad akaratot adott az embernek, így mindenki eldöntheti mit szeretne. Mi csak felkínáljuk ezt az utat, aki elfogadja jó, aki meg nem az is jó. Az ő dolga.


[link]


Olvasd el a “Ha elkezdem a bibliatanulmányozást, akkor majd nekem is feltétlenül csatlakoznom kell Jehova Tanúihoz?” illetve a “Azt is lehet, hogy csak kipróbálom a tanfolyamot?”


Ahogy mondani szokás, nem erőszak a disznótor.

2023. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!