Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gondoljàtok hogy Jòzsef...

Gondoljàtok hogy Jòzsef Attila tanúskodott Isten neve mellett?

Figyelt kérdés

A mai napon egy èrdekes cikket talàltam az interneten.

József Attilàval kapcsolatban egy èrdekes kèp jelent meg.

A cikket csatololni sajnos nem tudom mert telefonròl ìrok nektek ès nem tudom hogyan lehet bemàsolni a törtèntet.

Szòval egy kèp jelent meg amelyen több emberrel együtt egy bìrósàgi meghallgatàson vàrakozik.

Az interneten ràkerestem mert azt èreztem ezt kell tennem!

Ràkerestem pontosan erre: József Attila Jehova!

Kiadott nekem egy verset az a címe József Attila: Èn dobtam!

Szerintem nagyon èrdekes elgondolkodtatò vers!


Règebben Jehova tanúja voltam nem tagadom most nem vagyok màr gyülekezeti tag de SZILÀRDAN hiszek Istenben!

A cèlom nem az hogy veszekedèst szìtsak közöttetek hanem hogy beszèlgessünk!

Minden ember gondokkal nèz szembe minden napon ès nem is Isten neve a fontos mert Jehova nèv is ezer dolgot takar mint ahogyan Jèzus neve is meg Sàtànè!

Az èn nevem Ferenc ès szeretem az Andrea nevet!

Jòzsef neve csodàlatos ès ha jòl emlèkszem Pèter volt Jèzus első tanìtvànya!


Baràtaim kèrlek benneteket ne veszekedjetek ne bàntsàtok egymàst mert NEM EZ A CÈLOM!

Ezt az üzenetet mindenki olvasni fogja aki szeretnè ès meg fogja èrteni annak tartalmàt!


Az elmènk arra van hogy gondolkodjunk NE bàntusok ezèrt egymàst!

NEM az a fontos mi pontosan ISTEN neve hanem az hogy LÈGY JÒ MINDHALÀLIG!



Tarsatok ki ès ne bàntsàtok egymàst mert el sem hiszitek mennyire gonosz voltam de most itt vagyok ès tanúskodok nektek arròl amiben SZILÀRDAN HISZEK!

Mindannyian tanùskodtunk valami mellett itt az ideje hogy beszèlgessünk ès ezt ne gyilkolàssal tegyük!

Ne a jövőn gondolkodjunk hanem a jelenen!


KITARTÀST NEKTEK!



2023. ápr. 22. 09:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Igen igazad van!

Egyetetèrtek veled!

Ne haragudj nem èrtettem pontosan mire gondolsz. ☺

2023. ápr. 22. 19:43
 12/23 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Azt írtad regebben gonosz voltál. Azért gondolod, mert Jehovás voltál?
2023. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Sztem Istennek nincs neve. A név emberi szükséglet. Isten Jézus Krisztus-i neve is csak akkor lett szükséges, mikor alszállt a fizikai létbe. Utána persze a mennyei hatalom eszköze lett a név, maga a hatalom. Ezért téli minden tisztátalan lélek, ezért képes csak a név maga csodakra. Vagy valaki a név által. "JK nevében", ahogy a formula is mondja.

Nyelvtanilag talán ugy lehetne kifejezni hogy van: tárgy (élettelen), élőlemy (ember, állat, növény, gomba...), van fogalom, és van Isten. A hagyományos csoportositáson túl esik.

2023. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen!

Egyetèrtek veletek!

Szerintem Isten neve màr egy nagyon fontos dolog amely magàban foglalja a teremtèst is!

Az az èrdekes szàmomra hogy 2023-ban az emberek mennyire sokat foglalkoznak ezzel a kèrdèssel hogy megtalàljàk rà a vàlaszokat!


Mèg akik pl az evolúciòban hisznek szerintem azok az emberek is azt ismerik el hogy valamiből lennie kellett nem?

Arra utalol pontosabban hogy ha lètezik Isten akkor szerintem mindig is lennie kellet nem?

Olyan szàmomra mint az univerzum mint az űr!

Sötèt van ha oda kimegyek bàr ugye nem megyek csak elkèpzelem de a vègère sosem làtok el csak a csodàkat veszem èszre ami szàmomra vègelàthatatlan!

2023. ápr. 23. 08:35
 15/23 anonim ***** válasza:

Az evolúció fejlődés. Egy alap mechanizmus a természetben. De a természeti törvényeket Isten alkotta.

Te is keresed a valós válaszokat, mert otthagytad a JT hamis válaszait. A válaszok megvannak, jól vannak. Mi viszont még tükör altal is csak alig, csak nagyon homályosan látunk. Ezt nem elfogadni, magunkat a valós szintünk fölé helyezni butaság. De, akinek megvan a megfelelő értelme, akinek van füle, meghallja, hogy ez nem gond, ez egy állomás. A válaszok ránk testált része 2023-ban erőteljesebben tárul fel. Az apolalipszis (magyarul leleplezés) vége felé járunk. Erőszakosabbak a kísértések, a támadások a normalitás ellen, mert az ellenség tombol, mert ő mar tudja, hogy lejárt az ideje ill. nagyon lejáróban van.

2023. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na pontosan erről van szò!

Elkèpesztő hogy az emberek úgymond vallàsilag nem èrtenek egyett de viszont abban mègis hogy Isten cselekedni fog mert nem lehet gonosz!

A vilàgunk csodàlatos de nem mi tettük ilyennè valamilyen szinten?

2023. ápr. 23. 11:17
 17/23 anonim ***** válasza:

A szabad akaratot Isten megadta az embernek és hagyja, hogy a saját spirituális evolúcióját menedzselje. Az ellenség ezt minden áron meg akarja kerülni, keresi a kiskapukat, megvezet, sugall, csábít, hazudik, manipulál, arra motivál, hogy a maga ember engedje be az életébe. Mert akkor szabad akaratából tette.

Ki-ki értelme szerint tudja ezt a befolyást kiiktatni, kezelni vagy sem.

Az Isten hagyja gyermekét saját maga tanulni, épülni, megismerni a jót a rossztól.

Az ellenség most felrúgja a szabályokat, az egész emberiséget kollektíve próbálja lerantanj a mélybe. Örökre megnyomorítani magát a fajt es annak otthonát, a bolygót. Mikor az, emberiség kollektív értelme arra szintre ér, hogy többen lesznek, akik megértik az ellenség munkáját, megismerika maguk lényeget, felfogják mi történik valójában, akkor az Isten is segíthet. Mert már elegen kezdtek segíteni magukon is. Az Isten helyettünk nem eszmélhet fel. Felocsudni nekünk kell es akarni, hogy legyen jobb.

Akkor jön el Jézus újra. Ezért nem lehet tudni az idejét. De közel az óra. És a Jelenések Jézusa egyáltalán nem olyan, mint az evangrliumi. Most a harcos jön el, mert eleg volt ebből a cirkuszból. Az ellensegnek takarodnia kell. De milyen áron. A megátalkodott 1/3 fog fizetni, akik az utolso pillaantig kapaszkodnak a felvett bélyegbe a karjukon és a homlokukon (gondolkodásban).

Két tanúnak senki sem hisz, két ember, két fajta ember: az egyik, aki megérezte az igazságot tudattalanul is ösztönösen, spiritualis erettseg által; a másik, aki megértette az igazsagot értelme által, értelmi érettség által.

2023. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Pontosan ez az igazsàg làtod amit TE magad is leìrtàl nekem pedig szerintem mèg csak nem is vagy Jehova tanúja csak foglalkoztàl Istennel. 😊


Most akkor rettegjünk emberek? 😊

Ha te nem vagy Jehova tanúja ès leìrtad nekem a teljes igazsàgot èn pedig az voltam ès mist is hiszek na akkor most mi van? 😊☺

Ès mèg csak nem is veszekedtünk ès nem is törtem ràd az ajtòt vasàrnap reggel mikor a hetedik napon megpihennèl mikor megteremtettèl egy teljes hetet! 😀☺

2023. ápr. 23. 16:26
 19/23 A kérdező kommentje:
Na ès mèg vesszőket sem tettem. 😂😁
2023. ápr. 23. 16:27
 20/23 anonim ***** válasza:

Sokan azt hiszik, hogy a gonosz a jó ellentéte, a szeretet ellentéte. Pedig nem. A félelem a szeretet ellentéte. A gonosz csak a félelem következménye, származéka. Ezért felni sosem szabad, aki fél, az a gonosznak enged utat.


Nem tudok semmit a Jehovásokról tulajdonképpen ill. szinte semmit, de nincs is szükségen tudni sztem:) :D.

"Az adás" mindenkinek személyesen jön, akinek van füle, meghallja mások nélkül is. Nem kell hozzá egy felszentelt épület vagy felszentelt ember. Eredendően van minden fel szentelve, azt csak elveszíteni lehet, nem kegyként megadni valakinek, valaminek.

2023. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!