Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten/Jézus télleg létezik ?...

Isten/Jézus télleg létezik ? (Kissé bővebben lentebb)

Figyelt kérdés

Az családomban de még egészen vissza menőleg is mindenki katolikus és valásos volt.

Egyedül én nem hiszek a gonosz és a jó létezésében!

Ha 1évben 1szer is be megyek a templomba (ha csak 1őrára is) valamiért akkor is azt érzem,hogy mise közben erősen szinte már már számomra túlságosan is fusztráló módon erőszakkal bele magyarázzák a sok ember fejébe,hogy akkor is hidj benne,ha nem akkarok és akkor is kötelező ez stb ! Irásban nme jön át de nekem ez sokk!

Az a tipus vagyok aki valamiért nem valásos!

Sőt egy valamiben hiszek az pedig a karma.Miért?Mert tapasztaltam azt,hogy ahogy bánsz mással később úgy bánnak veled.Amit adsz másnak(pl:egy épp rászaruló ember felé étel,egy jó szó,tisztelet,pénz stb)azt vissza fogod kapni!

De ha rosszat adsz legyen bármi azt is vissza kapod váratlanul viszont éppen idejében!

Szóval elhiszem nem épp egy tárgy de lehet nem is egy személy isten,jézus vagy akkár a gonosz.

De akkor miért hisznek benne?(nem zavar a dolog!)

Ha létezik is és ő teremtett meg mindent,előtte hogy volt minden?

A tojás volt hamarabb ?

Vagy a ami tojta a tojást ?


2023. máj. 30. 14:42
A kérdező szavazást indított:
Létezik isten és a gonosz is.(Hiszek benne)
csak valamiben hinni kell hogy épp ne legyen annyi gonosz ember gonosz tett
14 szavazat
 1/9 Thunderfairy ***** válasza:
64%
Az ember hiszi csak. Ösztönösen mindenki élni akar, tehát könnyen hisznek egy remélt isteni lehetőségben. Egyébként az a bizonyos örökélet se biztos hogy olyan jó lenne egy idő után.
2023. máj. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NTBS ***** válasza:
67%
Én hiszek benne, pedig ateisták neveltek.
2023. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%
A tyúk/tojás paradoxonra épp a teremtés tud választ adni, az evolúció pedig nem.
2023. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A tyúk/ tojás... . Oda kellett egy kakas is. A termékeny tojás miatt. Így már tyúk+kakas/-két tojás. Egyikből tyúk kelt ki. A másikból kakas.
2023. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

"Egyedül én nem hiszek a gonosz és a jó létezésében!"


Pedig ezek léteznek. Akár van isten, akár nincsen.


"A tojás volt hamarabb ?


Vagy a ami tojta a tojást ?"


Evulucios szempontbol az volt elöbb ami a tojást rakta.

2023. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Sokkal előbb voltak tojással szaporodó hüllők, mint tyúkok...
2023. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
És ezek elött is tojással szaporodtak? Nem? Akkor mondom hogy az volt amelyik a tojást tojta.
2023. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Télleg.
2023. máj. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem létezett/létezik isten, de jézus igen.

Régen nem volt internet, nem voltak felvilágosultak az emberek, nagyon sok buta ember volt. Szóval ha múltba utáznánk és vinnénk magunkkál bűvészt, akkor az emberek elhinnének, hoogy ő egy varázsló.

Folyamatosan hamisítják a történetet, nem teljesen valós történet alapján írták meg.

Ha isten létezne, akkor ki alkotta meg istent? hehe...

2023. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!