Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik ez a szekta vagy...

Melyik ez a szekta vagy vallási csoport?

Figyelt kérdés

Én személy szerint az Örs vezér téren szoktam látni - este nagyobb csoportban ordibálni hogy halleluja, Krisztus csodálatos meg hasonlók

Nem baptisták meg nem Jehova tanúi az biztos mert zok nem ordibalnak ilyen szánalmasan... csak kíváncsi vagyok mert el nem tudom képzelni

Tábla nincs náluk és szorongatott se osztanak (legalább is mikor én láttam őket nem volt tábla)

Nagyon ilyesztőek, tipik szekta stílus



2023. jún. 7. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet csak örvendező fidelitaszosok.
2023. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát... azok nem ordítozzák hogy halleluja Jézus Krisztus de ma már ki tudja xd
2023. jún. 7. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A fidelitasz azt ordibálná, hogy halleluja, Viktor csodálatos.
2023. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Élő Kövek Gyülekezet Budapest - az ordibálás mellett hajléktalanokat is térítenek.
2023. jún. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Valami karizmatikus "kisegyház" (hogy polkorrekt legyek). Elég kontraproduktív, amit csinálnak és sokan az ilyenek alapján ítélik meg a kereszténységet.
2023. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Szerdánként szoktak játszani az Örsön, azóta kerülöm azt a helyet olyankor.


Élő Kövek gyülekezete, az a nevük.

2023. jún. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ

Szerintem is ijesztőek #6 én is igyekszem kerülni őket bár én muszáj az örsön át mennyek de iszokolok olyankor

#5 sajnos igen :( általában a rossz példa alapján vonnak le az emberek következtetést- sajnálom én is

2023. jún. 11. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!