Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire követtem el súlyos...

Mennyire követtem el súlyos bűnt, ha nem tudtam, hogy vasárnap van és megfeledkeztem róla, hogy misére kellene mennem?

Figyelt kérdés

Bánom, sajnálom, de tényleg teljesen kiment a fejemből. Diák vagyok, szünet van, sehova se kell most mennem, nyaralni is majd csak a jövő héttől megyünk. Még a főszerep a pihenésé.


Nem is nagyon tudtam, hogy milyen nap van és nem jutott eszembe az se, hogy most kellene misére mennem.


Hétfőn voltam gyónni, lehet, hogy az kavart be, de nem tudom. Most jutott eszembe, úgy, hogy már majdnem mindenhol vége a misének, de azért megnézem még a város templomait, amiket ismerek.


Mennyire súlyos a bűnöm? Mit csináljak, hogy Isten megbocsásson?



2023. jún. 25. 20:01
1 2
 11/12 hosszúhajú ***** válasza:
77%
látom tárgytalan, de írok, hátha előfordul majd még ilyen. istennek nagyon fontos a szándék. ha te nem szándékosan vétesz valamit - akár kisebb akár nagyobb - ő azt teljesen máshogy nézni. tiszta lélekkel is el lehet valamit felejteni, istennek ez a mérvadó, hogy belül valamit jó vagy rossz szándékból teszel-e.
2023. jún. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 NTBS ***** válasza:
76%
Isten a szívedet, lelkedet nézi.
2023. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!