Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Bibliának melyik része és...

A Bibliának melyik része és miért az amelyiken szerinted a leginkább látszik, hogy Isteni ihletésű és nem csak emberi kitaláció? Amelyiken szerinted a legjobban látszik, hogy Isten műve?

Figyelt kérdés
Az olyanok mint, egyik sem, mind és hasonló válaszok most nem játszanak. Ha szerinted nincs olyan rész vagy az egész olyan és nem tudsz egyetlen részt kiválasztani akkor inkább ne válaszolj.

2023. júl. 20. 11:38
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%
János evangélium 13-17 fejezet. Ember nem tud így szeretni.
2023. júl. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
38%

9

"én ezen a fórumon nem is a te előrejutásodat szeretném elsősorban szolgálni, hanem az igazságot

Ez egy vallási fórum, ahol véleményem szerint helyes, ha az Isten által világosan kimondott igazság előnyt élvez az emberek személyes vélekedéseivel, nézeteivel, törekvéseivel, céljaival szemben"


Ez egy kérdezo fórum. Valaki kérdez valamit, és ha tudod a választ a feltett kérdésre, válaszolsz. Nem arra való, hogy a protokoll szoveget leadd, pláne nem olyat, amit a kérdezo kulon kér, hogy ne írd le - minthogy azt már tudja.

Mennyire tartja hasznosnak a válaszodat szerinted? Gondolod, hogy pont a te válaszodbol most hirtelen megért valamit?

Azt válaszolsz, amit akarsz, maximum nem fogja figyelembevenni. De te elég gugyének látszol így.


[Kérdés délelott: milyen ido lesz este? ne írjátok azt, hogy most esik, mert azt tudom, nem azt kérdezem.

Válasz: Most esik az eso. Ha nem nagy gond, nagyon szépen megkérlek ne próbáld korlátozni a lehetőségünket, hogy a válaszban leírjuk az igazságot. Tudom, hogy mi volt a kérdés. Azonban azt gondolom, nem muszáj mindig mechanikusan belemennünk a te utcádba. Nem a te kerdesedre akarok valaszolni, hanem az igazságot szolgálni. Szerintem helyes, ha kimondjuk, most milyen az ido, meg akkor is, ha természetes, hogy valaki az estire kivancsi.]

2023. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
26%

12 A feltett kérdésre válaszoltam, csak épp nem úgy, ahogy a kérdező akarja, ugyanis véleményem szerint nincs joga a lehetséges válaszok egy halmazát önkényesen kizárnia.

Egyébként pedig, kérlek, ha lehet, légy szíves fejezd be a személyeskedést.

2023. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%

"ugyanis véleményem szerint nincs joga a lehetséges válaszok egy halmazát önkényesen kizárnia"

Szerintem nem zárta ki, csak ő simán mást kérdezett, mint amire te válaszoltál. Lépj túl rajta.

2023. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
40%
Jim McKay, ausztrál geológus tudós mondta egyszer, hogy őt az evangéliumokban található nemzetségtáblák győzték meg először a Biblia isteni ihletettségéről. Azt mondta, ha valaki vissza tudja vezetni a származását az első emberig, az már nem semmi!
2023. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen, egy geológus biztos sokat ért ehhez, legalább annyira tud jól főzni is :)


Egyébként én sehol se találom neten ezt a híres Jim McKay ausztrál geológust. Gondolom ez is valami neoprotestáns karizmatikus szektás humbug lesz.

2023. júl. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
9%

14 Te lépj túl végre rajtam, nagyon szépen megkérlek.

Légy szíves fejezd be a személyeskedést, a kéretlen tanácsadásokat, és kommenteket, és próbálj inkább szerény személyem helyett a tárgyra koncentrálni. Kérlék, please.

2023. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%

#17

Összesen egyszer válaszoltam a hozzászólásodra, szóval felesleges megjátszani szegény szenvedőt, a kérdésre pedig már régen válaszoltam, mert veled ellentétben én megértettem.

2023. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
32%
18 Úgy látszik nem lehet téged teljesen normális viselkedési formákra megkérni, még olyanokra sem, amelyek bent vannak a fórum felhasználási szabályzatában. Na nem baj, a stílus maga az ember.
2023. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
41%

Azt hitted, hogy én vagyok a 12-es is, nem én vagyok, ez van :)


"a fórum felhasználási szabályzatában"

Mint hogy a kérdésre kell válaszolni, te pedig direkt olyan választ adtál, amit a kérdező kimondottan kért, hogy ne adjon senki?

2023. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!