Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Előfordulhat, hogy Isten...

Előfordulhat, hogy Isten teremtettem más lakható bolygót is? Lehet élet valahol?

Figyelt kérdés
A Biblia ír bármit, ami ez egyértelműen cáfolná vagy azt sejtetné, hogy lehetséges?
2023. júl. 25. 14:48
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

#18

A cikk azt írja, hogy 52 millió éve volt ez, ebben egyetértünk a cikkel, igaz?

2023. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
24%
# 21. Én nem éltem 52 millió éve. Én a tényekkel foglalkozok, azzal, amit a tudósok találtak az Antarktiszon és saját szemükkel láttak. Azért idéztem be a cikket. "Pollenre és spórákra, vagyis egy trópusi-szubtrópusi esőerdő nyomaira bukkantak azokban a mintákban, amelyeket a tengerfenék alól, ezer méteres mélységből hoztak fel az Antarktisznál" Na, ez tény, látjuk, megfogjuk. A többi hipotézis.
2023. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
2023. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

#22

A tény az, hogy találtak megkövült növényeket, spórákat, stb... Az is hipotézis, hogy ez trópusi lenne. Egyébként most azt idézted, hogy szubtrópusi, a kettő nagyon nem ugyanaz.


De mit szeretnél ebből kihozni?

2023. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
24%

Semmit. Csak azt fejtettem ki, hogy a Föld eredetileg nem ilyennek lett teremtve, mint amilyennek most ismerjük.


A cikkben szerepel a szubtrópusi kifejezés. A lényeg, hogy nem sarkvidéki volt.

2023. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

Mármint 52 millió éve, vagy esetleg 4 milliárd éve?


Valószínűleg azért nem sarkvidéki, mert 52 millió éve nem a sarkvidéken volt az a terület.

2023. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
15%
# 26. Most előlről kezdjük, hogy a kontinensek szétúszkáltak? Az előbb már megbeszéltük, hogy az Antarktisz sosem lehetett az egyenlítőnél.
2023. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:

Nem beszéltünk meg semmi ilyet, ezt te állítottad.


"Mármint 52 millió éve, vagy esetleg 4 milliárd éve?"

De erre kapok választ?

2023. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
24%
Lehet zsonglőrködni a számokkal. A milliárd évek olyan, mint a mesebeli varázspálca, a képtelenség is meg tud történni, ha valamihez hozzáadjuk. Csak akkor le kell felejteni az olyan anomáliákat, mint pl. hogy a Hold távolodik a földtől. Persze nem sok az az évi 3,8 cm, de azért kíváncsi lennék, hol volt a Hold ennyi meg annyi számillió meg 4 milliárd évvel ezelőtt, amikor a kontinensek épp a tengerben wellnesszeztek. A számítások szerint ő is kábé a tengerben lubickolt.
2023. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
62%

#29

Értem, tehát ha egy mondaton belül ugyanaz a tudós állít két dolgot, akkor te csak azt fogadod el, ami ostoba nézeted látszólag alátámasztja :)


Amúgy választ nem kaptam, csak terelést, de a fundamentalistáktól megszoktam, gondolom hitgyüliben vagy valami hasonló fertőben szocializálódtál.

2023. júl. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!