Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tényleg létezik az ördögűzés?

Tényleg létezik az ördögűzés?

Figyelt kérdés
Vagy csak mende-monda, amit senki sem látott?

2023. aug. 14. 23:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Létezni létezik csak az a kérdés hogy mennyi ideig hatásos. Nem szégyellem és saját kútfőből mondom akit egyszer megszállt a Sátán azt az Isten se tudja kiűzni. Ideig óráig esetleg de aztán visszajön. Nincs végleges ördögűzés. Általában belehalnak vagy mindig ujraszálja őket és megint kell űzni. Arra nem tudom magyarázatot mi van akkor ha valakiben mióta emlékszik csak rossz van. Ott az ördögűzés ideig óráig se hát azt hiszem.
2023. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Szóval aki úgy született hogy már megszállta asatan azt nem lehet ordoguzni mert nem működne. Még akit élete során száll meg is vagy belehal a szertartásba vagy időnként visszatér bele az ördög és újra kell űzni. Olvastam.egy helyen hogy Amorth atya írta hogy volt egy nő akit megatkozott a szuloanyja és megszállott lett felnőttként. Csak ideig óráig hatott az ördögűzés mert ujra megszállott lett. Még láttam az ortodox ordoguzest a dombokon túl filmben, ott belehalt a csaj. Ettem hogy kínozták is de ahogy elnéztem megszállott is volt a csaj. Mert megharapta az aldokeresztet a pap kezében, mocskosnak nevezze az Úr testét meg Szűz Mária ikonját összetörte meg felgyújtotta a kápolnát ahol a halottakért imádkozni voltak gyertyák. Szerelmes volt a barátnőjének és féltékeny volt a lapra meg az Istenre, mindig duruzsolt neki hogy hagyja el.a kolostort.

De erről senki nem beszél csak hogy mennyire kinozzak

2023. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Jégszív ***** válasza:
53%

# 3.

No, akkor egész biztosan! 🤣

2023. aug. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!