Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezett/létezik démoni...

DarthPlagueis kérdése:

Létezett/létezik démoni megszállottság?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 07:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen létezett,létezik és létezni is fog amíg Jézus vissza nem tér,hogy elszámoljon.
2016. szept. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Inkviziciós detektív ***** válasza:
55%
Létezik, és sajnos a legtöbbet vallásos emberek között találni. Pl. terroristák, isis-katonák.
2016. szept. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nem letezik, csak tudatlan emberek leteznek, akik egy elmekortani vagy neurologiai esettel nem tudnak mit kezdeni, ezert 'demonnnak' meg 'ordognek' nezik.
2016. szept. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Inkviziciós detektív ***** válasza:
51%

"csak tudatlan emberek leteznek, akik egy elmekortani vagy neurologiai esettel nem tudnak mit kezdeni, ezert 'demonnnak' meg 'ordognek' nezik."


Sajnos az orvostudomány sem sok mindent tud ezekkel a "neurológiai" esetekkel mit kezdeni:


[link]

2016. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 How Arrow ***** válasza:
62%

Igen létezik.

Máté 24:24 Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és nagy jeleket és csodákat tesznek, annyira, hogy elhitessék, ha lehet, a választottakat is.

Jel 16:14 Mert ördögi lelkek azok, akik jeleket tesznek; akik elmennek a földnek és az egész világnak királyaihoz, hogy egybe gyűjtsék azokat a mindenható Isten ama nagy napjának viadalára.

2016. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
#5: tehat azert letezik, mert leirtak, es azert irtak le, mert letezik. Aha.
2016. szept. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
#4: mi az, hogy 'nem tud mit kezdeni'? Attol hogy nem tudjuk pontosan az agya melyik sejthalmazabol indult ki nala ez a korkep, attol meg nem kell demonokat odakepzelni...
2016. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 KZitus ***** válasza:
45%

Szia


Maga azt a szót, hogy "démon" csak a Bibliából hallhattuk, ismerhettük meg. MINDEN ami a démonokkal kapcsolatos, az hogy hogyan támadják, kísértik, befolyásolják az embert, szintén a Biblia ad hiteles információt, úgu mint például az 5-ös válaszoló is idézte.

Aki nem hiszi, járjon utána a Bibliában:-)

Rengeteg információt talál róluk. Azt is, mikor nem lesz már a földön démoni megszállottság..

2016. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 How Arrow ***** válasza:
70%

#6

Azért irták le mert létezett és létezni is fog.

2016. szept. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 szp72 ***** válasza:
75%

Volt a héten egy érdekes tapasztalatom.


Hitoktató vagyok, s egy új ötödikes csoporthoz mentem. Néhány fiú mutatni akart nekem valamit. Volt egy papír lap, ami fel volt osztva igen-nem mezőkre. A papíron két ceruzát tett keresztbe, hogy a felső könnyedén elforoghasson az alsón egy igen vagy nem mezőre mutatva. Aztán teljes komolysággal egy Charlie nevű szellemnek tett fel kérdéseket egy meghatározott formában, s az válaszolt a ceruza elmozdulásával. A ceruza a szemem láttára többször is elmozdult.


Először azt mondtam neki szerintem csak véletlenül mozog, valami húzat vagy lökdösődés által, sőt arra gondoltam, hogy esetleg valahogy ő mozgatja, hogy szórakozzon velünk.

Végül ezt mondtam neki: ha ez nem csalás és nem véletlen akkor csakis egy istenellenes erő állhat mögötte, ugyanis ez szellemidézés, amit tilt a keresztény hit. Végül hangosan így szóltam: Charlie! Jézus nevében kényszerítelek mondd meg az igazat: ugye te egy kis hülye démon vagy? A ceruza nem mozdul. Végül a gyerek teszi fel ugyanezt a kérdést a szokott rituáléjában. S a ceruza szokatlanul gyorsan az igen mezőre állt. A fiún pedig az őszinte döbbenet látszott.


Én nem mondom, hogy az eset bizonyítja a szellem világot, mindenesetre nem tűnt sem véletlennek, sem csalásnak.

2016. szept. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!