Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez megcsalásnak számít?...

Ez megcsalásnak számít? Nagyon súlyos bűn?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megismerkedtem nemrég. Egyszer amikor beszéltem vele mondta, hogy barátot keres, mivel azt mondta, hogy a barátjával szakítófélben van, ragaszkodik hozzá, de mégsem szereti, mert kihasználja őt.


Én próbálkoztam nála, végül összejöttünk, mondta, hogy ma este jön át a barátja és szakít vele végleg. A végén annyira egymásba habarodtunk, hogy egy közös maszturbáció lett az egész vége (üzenetküldő alkalmazásban chateltünk).


Utána kilépett, letiltott, otthagyott és azóta nem is ír nekem.


Szörnyű bűntudatom van... Nem akarok a Tóth Gabi pasijához hasonló lenni... Én is szomorú lennék, ha a barátnőm, feleségem otthagyna egy "jobbért"... Miattam és velem csalta meg a barátját? Ez megcsalásnak számít? Én szakítottam szét egy párkapcsolatot? Ez súlyosabb bűn a puszta önkielégítésnél? Ártottam? Ez ártó szexuális viselkedés volt? Egyszerre három vétket, bűnt követtem el: paráznaság, házasságtörés és más párjának mondhatni "elvétele" és kívánása?


Én nem akartam rosszat... Ő akarta, hogy a barátja legyek, mivel eleve szakítófélben voltak, rossz, mondhatni, már számára toxikus kapcsolatuk volt stb. Lettem is volna a barátja, ha nem tilt le...


Mit tegyek?



2023. aug. 22. 19:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
igen
2023. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
40%
Megcsalás házas felek esetén van. Ez paráznaság.
2023. aug. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
78%

Ez megcsalás, noha virtuálisan.


Tóth Gabi esetét hagyd ki. Abszolút nem tárta egyikőjük sem a világ elé, habár egy-egy interjú mondatból sejthető volt, hogy évek óta nagyon nem működik. Most is a kislányuk miatt nem hoznak semmit nyilvánosságra, csak azt, ami mint közszereplőről a közönségre tartozik: szétváltak.


Ennek oka a kislányuk megvédése.


Nincs olyan, hogy az egyik hibás, a másik vétlen. Megvoltak a srácnak a dolgai, szakmán belül közismerten.


Egy házasélet rendkívül sok rétegű, bonyolult, sok szinten, szerteágazóan.

Hogy Gabi lépett, annak nem most kezdődött a története. Nem véletlen, hogy a ház és a hitel az ő nevén van. Ez a lépés már akkor eldöntetett.

2023. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire ártó tett lenne? Most mit tegyek?


Én nem akartam rosszat...

2023. aug. 22. 20:47
 5/36 A kérdező kommentje:
Én is bűnös vagyok vagy csak a lány?
2023. aug. 22. 20:51
 6/36 anonim ***** válasza:
Bűnbánat esetén, már nem ártó senkinek.
2023. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Gusztustalan, amit tettem?
2023. aug. 22. 21:10
 8/36 A kérdező kommentje:
Kellette magát nekem a lány... Hogy melege van, most volt a medencéjükben fürdeni teljesen meztelenül, meg, hogy bekeni magát mindenhol napolajjal. Egyébként is szép lány, de még részletezte is a külső, belső tulajdonságait. Történetesen úgy, hogy az még egy buddhában, sőt, egy eunuchban is szerelmi és nemi vágyakat keltene...
2023. aug. 22. 21:17
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Tanultál valamit magadtól is. Ennyi.
2023. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Ami megtörtént azon nem lehet változtatni. Ha úgy érzed rosszat tettél, viszont azt őszintén bánod akkor nem kell aggódnod. Gondolj arra, hogy milyen tanulságai lehetnek az esetnek.
2023. aug. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!