Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Purgatóriumban mi lehet az...

Árokpart kérdése:

A Purgatóriumban mi lehet az a hatalmas nagy terem amelyben hasonló előadást tartanak a lelkeknek mint pl. egy egyetemi nagyelőadóban?

Figyelt kérdés
Több mint valószínű, illetve úgy érzem és azt gondolom hogy álmomban ott járhattam és akivel a való életben nem vagyok beszélőviszonyban ott mintha találkoztunk volna és ott jóban voltunk. Elképzelhető, hogy vendégként ott járhattunk, hogy a többi lekek "arcát, árnyát" nem igazán tudtam kivenni, csak aki úgymond előadott meg ezt a kedves ismerőst.
2023. aug. 31. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A működési esszenciát akarták neked átadni, amit láttál az csupán szimbólum, amit az agyad teremtett a tudás megkapásakor.


Az a nagy terem valójában egy olyan fizikai lét, amit ideiglenesen a léleknek teremtenek, hogy benne ő legyen és a segítői( előadó), hogy befejezze élete leckéinek megértését a tovább haladás előtt.

2023. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 IstenGyermeke1 ***** válasza:
100%
Tisztítótűz azoknak a lelkeknek a tisztulási helye, akik úgy haltak meg, hogy nem méltók Isten országába lépni, de nem utasították el a megváltó szeretetet. Nincs, hatalmuk, amíg az ideigtartó szenvedés le nem telik. Nem tudnak megjelenni, hiszen nincsenek a mennybe.
2023. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!