Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek jó ötlet lenne,...

Szerintetek jó ötlet lenne, ha megneznézném, hogy Győrben milyen felekezetek találhatóak és minden héten másiknak az istentiszteletére mennék, hogy megnezzem melyik jön be a legjobban?

Figyelt kérdés
Amúgy milyen felekezetek vannak jelen Győrben?
2023. szept. 21. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%

Persze, hiszen vallást, felekezetet is úgy szoktak váltogatni az emberek, mint alsógatyát.


Arról, hogy milyen felekezetek vannak, kb fél perces keresés után ezt találtam:

[link]

2023. szept. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. szept. 21. 21:43
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Ha van egy elégséges bibliaismereted és tudod mit keresel, jó ötlet.


Egyébként az a közösség láncol magához(nem Krisztushoz), amelyiknek jobb módszerei vannak erre.(Pl. JT,Mormon,Hit gyüli)

2023. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát igen az a három amit írtál olyan, hogy szerintem azokhoz max. 1× megyek, de hátha pozitív csalódás lesz.
2023. szept. 21. 22:28
 5/19 IstenGyermeke1 ***** válasza:
34%

#4

Ezekhez egyszer se menj. Szekták, mégpedig a javából.

2023. szept. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, láttam olyan hitgyülis videókat, hogy ha élőben olyat látnék akkor biztos azonnal hazamennék.
2023. szept. 22. 08:00
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


A "IstenGyermeke1" nevű fórumozóra ne hallgass,mert fanatikus katolikuskét fogalma sincs mi a különbség a "szekta" és a hivatalosan bejegyzett "egyház" között.


Az ilyen fanatikusok írásait rendszerint értelmetlen elolvasni.


Jelen esetben NEM válaszolt az általad feltett kérdésre,hanem beírt egy wikipedia által közölt statisztikát, ahol természetesen nem a látogatott közösségeket jelölik meg,hanem csupán a "nagyegyházakat"...


"Nesze semmi,fogd meg jól!"

2023. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7

Értjük, hogy te a hitgyüli itteni prókátora vagy, s legalább annyira fanatikus tagja, mint az általad kritizált hozzászóló egy másik felekezetnek. De ettől függetlenül, a wikipédia linket én szúrtam be és nem ő, ha pedig a fanatikus ködtől rendesen látnál, akkor észrevetted volna, hogy a cikk felsorolja az olyan felekezeteket is, mint a tiétek, ott vannak a Jehova tanúi, adventisták, hitgyüli, mormonok stb...


Amúgy te ajánlanád a kérdezőnek a Jehova tanúit? Hiszen az se szekta, hanem pont úgy bejegyzett egyház, mint a tiétek, semmi különbség nincs köztetek. Talán annyi, hogy ők 20-ad annyi állami támogatást kapnak, mint ti.

2023. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Van több is?
2023. szept. 22. 20:03
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

8.Hsz!


Hatalmasat lőttél mellé!


Életemben,még látogatóként sem járta a hitgyüliben. Református közösség lelkésze vagyok!


Javaslom olvasd ezt el,s ne hablatyolj butaságokat a "szektákról",ugyais az NEM az általad ismeretlen s ezért megvetett vallási felekezet!



" [link]

2023. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!