Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a leggyakrabb oka az...

Lucifer-666 kérdése:

Mi a leggyakrabb oka az elkárhozásnak?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 21:45
1 2 3 4
 31/33 IstenGyermeke1 ***** válasza:
67%

#30

A hozzászólások törlése helyett lehet értelmesebb lenne 2 pixel bal margót tenni pl. a szabályzat oldalára. Eltűnik a sorok első betűinek a fele. CSS: <class-name> {margin-left: 2px;}

2023. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
67%

#31

Ezt miért nekem írod?

Küld be a gyk oldal support emailjére és ha kedvesek akkor megköszönik és talán alkalmazzák.

2023. nov. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Jégszív ***** válasza:
30%

"A jó harcot elbuktam

a pályát elhagytam

a hitem romokban

s vár rám a lassú elmúlás..."


Bűnbánatot gyakorolok!

- Nem hagytam itt ezt az országot, amikor érdemes lett volna.

- Gyerekeket nemzettem, akikre ráhagyományozhatom a szegénységet.

- Másokon segítettem, ahelyett hogy a magam jövőjével törődtem volna.

- Hittem egy valahol létezik egy olyan valami, amiről már Pilátus is elég szkeptikusan nyilatkozott. A neve: IGAZSÁG.

- Elhittem azt a badarságot, hogy az ember annyit ér, amennyivel embertársait szolgálja. Nemrég pedig azt hallottam egy sokak által kereszténynek tartott vezetőtől: "Akinek nincs semmije az életben, az annyit is ér..."

- Legfőbb bűnöm pedig, HITTEM, hogy létezik egy mindenek fölött álló antropocentrikus teremtőerő, akit úgy hív a köztudat, hogy JÓISTEN.


És ezekre nincs feloldozás...

2023. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!