Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit tegyek ha nem érdekel a...

Mit tegyek ha nem érdekel a státusz mivel Isten útján járok és hiszek abban, hogy boldogok a szelídek?

Figyelt kérdés
És nagyon zavar az emberek társasága akik többnyire istentelenek és saját ösztöneik, egójuk követik, azt teszik ami könnyebb és legnagyobb gratifikációt váltja ki az agyukban. Gyengék.
2023. nov. 1. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen helyeken? Ha olyan sok helyen, mondj néhány példát. Hol számítanál rá leginkább, hogy találj olyanokat, mint te vagy?
2023. nov. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél tenni?

Miért szeretnél tenni?


Ha valami zavar kisebb, tanulatlanabb testvéreidben, akkor dolgozz magadon azon szempontból.


Engem kicsit sem zavar, megértem, hogy nekik még meg kell élni, hogy egóznak. El megyek onnan és kész.

2023. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Téged azok zavarnak, akikről írtál, Istent meg te és a hozzád hasonló gőgös, önigazító emberek zavarják, akik lenéznek másokat. Legalábbis azok zavarják a legjobban.

Abból, ahogy írsz, mintha te felül állnál a bűnön, és kívül állnál az egész emberiségen, Smith ügynök jut eszembe a Mátrixból:

"Hall engem, Morpheus? Egészen őszinte leszek önhöz. Én gyűlölöm ezt a helyet. Ezt az állatkertet, ezt a börtönt, ezt a valóságot, ezt a... nevezze, aminek akarja. Én nem bírom elviselni tovább. Ez a szag, ha létezik olyan, úgy érzem, teljesen átitatott. Most is érzem a maga bűzét."

üdv, a javuló Stefán

2023. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Hall engem, Morpheus? Egészen őszinte leszek önhöz. Én gyűlölöm ezt a helyet. Ezt az állatkertet, ezt a börtönt, ezt a valóságot, ezt a... nevezze, aminek akarja. Én nem bírom elviselni tovább. Ez a szag, ha létezik olyan, úgy érzem, teljesen átitatott. Most is érzem a maga bűzét."


Igen, így érzek. Egy igazi Állatfarm. Buta, egós, kártékony lényekkel, akik megkeserítik egymás életét mivel nem tudnak békében élni egymással illetve folyamat irigykednek egymásra, versenyeznek egymással ami elkerülhetetlenül konfliktushoz vezet. Hülye tuskó faj…

2023. nov. 2. 08:42
 15/16 A kérdező kommentje:

“ Konkrétan milyen helyeken? Ha olyan sok helyen, mondj néhány példát. Hol számítanál rá leginkább, hogy találj olyanokat, mint te vagy?”


Nem számítok olyasmire, hogy találok hozzám hasonlókat, mivel ha vannak is még ilyenek, egész biztosan maszkot kényszerülnek viselni mint én, hogy ne pécézzék ki őket, ne tegyék pokollá életüket. Tehát igyekszünk azért sokszor eljátszani, hogy teljesen oké nekünk amilyenek, belül meg minden nap egy világ omlik össze.

2023. nov. 2. 08:45
 16/16 anonim ***** válasza:

"ha vannak is még ilyenek"

Egy csomóan vannak, csak nem olyan egyszerű megtalálni őket, talán tényleg azért, amit írsz, hogy

"maszkot kényszerülnek viselni mint én, hogy ne pécézzék ki őket, ne tegyék pokollá életüket. Tehát igyekszünk azért sokszor eljátszani, hogy teljesen oké nekünk amilyenek".


De ne add fel! Járj nyitott szemmel!

2023. nov. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!