Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ateisták átnevezték magukat...

Az ateisták átnevezték magukat, mert valójában antikrisztusok mind?

Figyelt kérdés

Meglepő módon a Biblia valójában nem említi olyan gyakran az Antikrisztust. Valójában az „antikrisztus” kifejezés összesen csak négyszer jelenik meg, a I. János evangéliumban (2:18, 2:22, 4:3) és a II. János 7-ben.


Ez pont mind igaz az ateistákra, mert aki tagadja Jézust, Istent az nem ateista, hanem antikrisztus. És a végidőkben nagyon sok antikrisztus lesz, én mindig néztem, hogy hol vannak, de most világosodott meg, hogy az ateisták azok.



nov. 21. 12:11
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

I János és II. János levele...


Nem evangélium

nov. 21. 12:15
 2/35 anonim ***** válasza:
10%
igen, mind antikrisztus, de hidd el, hogy a lelkuk mélyén Istenre vágynak és valójában ezek a nagy hatalmas ateisták a halálos ágyukon mind megtérnek az Urhoz, nem egyet ismertem aki ateista volt és a halálos ágyán könyörgött egy szentképért. ezek az ateisták valószínűleg elöbb is halnak meg. Nem egy ateista ismerősöm már alulról szagolja az ibolyát. isten nem vágyik rájuk. Vagy megtérnek mielőtt meghalnak vagy mennek a szarvas emberhez. Hidd el, hogy az ateistáknak van éppen elég bajuk mert nem hisznek. Az úr megtagadja őket az atya előtt.
nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%

Az elmélet ott bukik meg, hogy Isten nem létezik, így a Biblia istene sem.


Egy ateista annyira antikrisztus, amennyre antiHúsvétiNyuszi.

nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 Mojjo ***** válasza:
79%
Semmi esetre se egyél újra abból a gombából, amit most fogyasztottál. Ki tudja, lehet halmozódik a hatása és még ennél is súlyosabb gondokat is tud okozni.
nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 UlfOrmson ***** válasza:
100%
És mi a helyzet más vallások követöivel, akik tagadják Jézust?
nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
0%
#5 ők is megmenekülhetnek mert mindenkit aki nem keresztény az úr a cselekedetei alapján fog megítélni. Ki milyen ember volt és mit cselekedett
nov. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
#6: kivéve az ateistákat?
nov. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%
Az ateisták más tészta mert ők tudatosan utasítják el a megváltást. Ismerik (már aki) Jézus megváltó szerepét amit betöltött a világban és ha ennek ellenére halálos ágyukon is azt fogják mondani már pedig nem hiszek Istenben és nem hiszek jézusban, materialista maradok és nem lesz semmi akkor Isten ezt szomorúan tudomásul veszi és átadja az illető ateistát az illetékes démonoknak vagy ördögnek
nov. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
4-es ha én azt a gombát eszem, akkor a Pápa is ugyanazt a gombát eszi, mert ugyanazt a Bibliát olvassa mint én ;)
nov. 21. 12:38
 10/35 anonim ***** válasza:
7%
Isten ha akarná még ezek után is megmenthetné az adott ateistát, de azért nem fogja mert ha elutasítja a megváltást azáltal már döntött a szarvas ember mellett
nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!