Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az ateisták átnevezték magukat...

Az ateisták átnevezték magukat, mert valójában antikrisztusok mind?

Figyelt kérdés

Meglepő módon a Biblia valójában nem említi olyan gyakran az Antikrisztust. Valójában az „antikrisztus” kifejezés összesen csak négyszer jelenik meg, a I. János evangéliumban (2:18, 2:22, 4:3) és a II. János 7-ben.


Ez pont mind igaz az ateistákra, mert aki tagadja Jézust, Istent az nem ateista, hanem antikrisztus. És a végidőkben nagyon sok antikrisztus lesz, én mindig néztem, hogy hol vannak, de most világosodott meg, hogy az ateisták azok.



nov. 21. 12:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

"Az ateisták más tészta mert ők tudatosan utasítják el a megváltást."

. Magyarázd ezt meg, légy szíves. Nem kaptam vallásos neveltetést, nem találtam okot, hogy bármelyik istenképben higgyek. Szerintetek mi volt ebben tudatos a részemről?

nov. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
6%
Ha ismered Jézus történetét és annak ellenére azt mondod, hogy ezt nem hiszed el akkor Isten ellen döntöttél és aki Isten ellen dönt az nem Isten választja és nem tud megtörténni a megváltás mert elutasításba ütközik Isten.
nov. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%

#12: mert szerinted hinni csupán döntés kérdése? :D Vagy nem is az számít, mit hiszek, hanem csak az, mit mondok?


Ijesztő, hogy mennyire nem látod be, milyen igazságtalan az isten, akiben Te hiszel.

nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
8%
de az számít amit hiszel. Bocsánat elírtam. Amúgy te azt mondod, hogy nem hiszed el Jézust, de közben azt hiszed, hogy Jézus valóban megváltotta az emberiséget akkor te megmenekültél mert nem az számít mit mondasz hanem, hogy miben hiszel
nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"azáltal már döntött a szarvas ember mellett"


Hát bocs, de inkább a szarvas ember, mint hogy veled legyek egy helyre összezárva.

nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Mi bajod velem? :DDD
nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

#14: ok, szóval, mivel a fentebbi állításomat nem ezzel kapcsolatban viszont nem cáfoltad, ezért kijelented, hogy a hit pusztán döntés kérdése. Szemben bármi mással, érzés, meggyőződés stb.


Ha döntés kérdése, akkor a döntés mögött van motiváció. Mi ez? A hit nem lehet, hiszen az a döntés eredménye.


Ezek szerint Te tudnál úgy dönteni, hogy holnaptól buddhista vagy?

nov. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 Thunderfairy ***** válasza:
67%
Milyen tudományos bizonyitékaitok vannak isten létezésére??? Bizonyitsatok már valamit belöle. Amig ez nem megy és a biblia kártyavárként omlik össze a tudományos vizsgálatok alatt addig legyetek már csöndbe ha lehet.
nov. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

#8 Más vallásúak nem tudatosan utasítják el a megváltást?

Miért pont az atristák az antikrisztusok?

nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
85%
9# különbség közted és a pápa közt, hogy egy jó ember ellenben veled, másrészt nem állít hülyeségeket.
nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!