Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Ceglédi hit gyülekezet...

A Ceglédi hit gyülekezet milyen? Milyen ott a közösség?

Figyelt kérdés

Megéri oda járni?? A közösség milyen??


Georgisz pásztort nagyon szeretem, bár nem ismerem.



nov. 29. 20:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Hogy szereted nagyon, ha nem ismered?

Amúgy linkeltek már be videókat attól a fazontól, én biztos messzire kerülném...

nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
#1 miért mi a bajod vele? Te ismered?
nov. 29. 21:38
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

Kérdezd meg Jézust, hogy ott-e a helyed. Amúgy nyugodtan menj el egy alkalmukra.

Én is néztem Tőle bátorítàst.

nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%

#2

Személyesen? Nem, Isten őrizzen, de videókat már láttam.


Ez például egy gyöngyszem tőle:

https://www.youtube.com/watch?v=D1xFNwDNRZ4


Lényegében szembe megy Krisztus tanításával, aki maga is szegénységbe született, s életével ezt az élethelyzetet is megszentelte. Vagy Ő is valami anyagi átok alatt lett volna?


Na meg lássuk be, az apostolok se kerestek olyan jól, mint a videón szereplő pali. Igaz nekik nem volt saját gyülekezetük, hanem Krisztus Egyházát kormányozták szegénységben.


Persze sok videóját ki lehetne emelni, de talán ezen látszik legjobban személye, s hogy valójában milyen szellemnek is munkálkodik ő.

nov. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 jó de itt inkább a gyülekezetről szerettem volna több információt kapni
nov. 29. 22:20
 6/24 anonim ***** válasza:
36%
Pedig szerintem nagyon fontos, hogy milyen a gyülekezet vezetője. Ha ilyen hamis tanokkal hiteti el szerencsétleneket, akkor lehet bármilyen jó a hangulat, nem lesz jobb, mint valami Baál-kultuszos szeánszon.
nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%

Isten, Jézus Krisztus bárhol meg tud tartani, ha az Ő akaratában, vezetésében élünk.


Nagyobb az, aki bennünk van, mint aki a világban van.

Figyeld a szívedet, hogy visz-e ?


A gyülekezet milyensége a Te személyedtől is függ.

Valakinek ez jó, vkinek nem jön be. Hm.. Isten tudja, hol a helyünk. Őt kell kérdezgetni.

Engem bárhova vitt mindig el voltam. Rá voltam tapadva a Menny adására, mit mond nekem Jézus.

nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De senki sem a kérdésemre válaszol
nov. 30. 07:12
 9/24 anonim ***** válasza:
8%

Talán mert nincs itt senki, abból a közösségből.

Különben meg Jézus a jó Pásztor, akkor most nem Őt akarod követni ?

nov. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

Én annyit tudok mondani, hogy jártam már sok gyülibe, melóhely miatt sok helyre, és sehol nem volt rossz a közösség. Most is párhuzamosan tudok járni 3 helyre éppen mikor adja a munkahelyem egy héten a szabadidőt. Cegléd is közel van, de még nem voltam.

Egyébként meg nem kell félni ha anyagi áldásról beszélnek. Sokkal több szó esik anyagiakról a Bibliában mint egyéb csodákról, és sokkal több embert ront meg a szükség mint a bőség. ;)

nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!