Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény, idősebb, nő...

Keresztény, idősebb, nő pszichológust ajánlanátok?

Figyelt kérdés

nov. 30. 12:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapolyai Emőke [link]
nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

[link]


Kérdezd meg az Bagdy Emőkét.

nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Kösz, őt nem szeretném, nem hiteles számomra. ( B. E). Nincs olyan, aki kevéssé ismert, jobban elérhető a köznépnek, magunkfajta senkinek?
nov. 30. 13:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor talán kérdezd meg a házi orvosodat. Na, mert gondolom lakhelyedhez közel is szeretnéd, hogy legyen.
nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem. Egy mezei, keresztény női pszichológus kellene nekünk. Nem elvből írtam, hogy ne legyen híres, hanem mert egy nekem szimpatikus Tapolcai Emőkéhez bejutni több hónap ismerős nélkül. (Bagdy E. A Boldogságórák rekaxálós keleti tanos erős propagálása miatt vesztette nálam hitelét, mint keresztény. Nem kell közel lennie földrajzilag, mert sokan online konzultálnak.
nov. 30. 13:43
 6/9 A kérdező kommentje:
Tapolyai. Bocs
nov. 30. 13:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem. Áldás.
nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ide irhatsz, ha nem zárod ki a hitgyülit. Elvileg 72 órán belül válaszolnak. Terápiát nem vállalnak de ajánlatot adhatnak rá.


tanacsado@hit.hu

dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is keresztény vagyok, van rálátásom a pszichológiára, jártam keresztény, és nem keresztény terapeutákhoz is. El tudnád mondani, hogy miért fontos, hogy keresztény legyen? Illetve, hogy online mennyire játszik nálad? Lehet, hogy meg tudnánk mondani, hogy az indokod alapján tényleg megalapozott-e, hogy keresztény szakemberhez menj, vagy éppen az elképzeléseid alapján jobb lenne neked egy nem keresztény terapeuta. Mert például kívülről a kereszténység problémáit is objektívebben láthatja egy terapeuta, mintha ő maga is egy elvakultabb hívő.
dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!