Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elolvasod egy év alatt a...

Elolvasod egy év alatt a Bibliát ?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 1. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem
jan. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Én mondtam, hogy a Mindenható Isten bosszújának az éve lesz 2024.
jan. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

2+ Pedig akkor még nem is mondta a Pásztor. Megnyugtató, hogy Isten szeme mindent lát. Látja azt is amit a háttérben készítenek más emberek ártásának a céljából is. Meglátja azt is, hogy az ártatlant, hogy zaklatják.


Zsoltárok könyve 37. rész


1.

Dávidé.

Ne bosszankodjál az elvetemültekre, ne irígykedjél a gonosztevőkre.

2.

Mert hirtelen levágattatnak, mint a fű, s mint a gyönge növény elfonnyadnak.

3.

Bízzál az Úrban és jót cselekedjél; e földön lakozzál és hűséggel élj.

4.

Gyönyörködjél az Úrban, és megadja néked szíved kéréseit.

5.

Hagyjad az Úrra a te útadat, és bízzál benne, majd ő teljesíti.

6.

Felhozza a te igazságodat, mint a világosságot, és a te jogodat, miként a delet.


És megint aratás lesz némelyeknek, mint a 2000-es években. Úgy látszik a figyelmeztetés nem használt.

jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

6.


Felhozza a te igazságodat, mint a világosságot, és a te jogodat, miként a delet.

jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
*Úgy látszik a figyelmeztetés nem használt. És némelyek nem akarták megérteni, hogy nem törhetnek más emberek életére. Ezért túl csordult a pohár Istennél. Én szóltam. Hát, többet nem is kell mondani. Szerintem.
jan. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem. 3 év alatt olvastam el.
jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak találok más programot.
jan. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos elhatározás, az 1 éves Biblia olvasást végigcsinálni ajánlom mindenkinek.......
jan. 1. 06:30
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, szeretném majd feldolgozni a magam módján. De ez nem 2024-ben lesz, most a Korán van terítéken.
jan. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Nyelvtanulás miatt olvasom, mert egyes ritka (de számomra fontos) nyelveken a Biblia az egyetlen elérhető nagyobb összehasonlítható szöveg. Latin mellett igyekszem a magyar nyelv egyes kisebb rokonnyelveivel, továbbá néhány tipológiailag hasonló szibériai nyelvvel megismerkedni.
jan. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!