Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elolvasod egy év alatt a...

Elolvasod egy év alatt a Bibliát ?

Figyelt kérdés
[link]
jan. 1. 00:21
1 2
 11/14 IstenGyermeke1 ***** válasza:
61%

Ha odatenném magam, igen; s a történeti könyvek nagy részét már el is olvastam.

De a fantasy könyvek izgalmasabbak, ritkán jut időm ószövetségi Szentírást olvasni, az Újszövetség 90%-át már elolvastam, az sokkal olvasmányosabb s lelkileg többet ad.

jan. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%
És ha valaki elolvassa, utána mit tesz? Újra kezdi?!
jan. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyet kérdezní?

Kb egy hónap a kiolvasása, de belátom nagyon ritkán állok neki elejétől végéig, nem is emlékszem mikor olvastam ki az elejétől a végéig. Az újszővesgéget olvasom rendszeresen meg az ó-ból amihez kedvem szottyan.

jan. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A Biblia olvasásanak a céljai hogy kapcsolatban vagyok az Istennel másodszor figyelembe veszem hogy isten a beszédét több célból kifolyólag küldte el pl hogy megváltoztasson,meggyógyítsa a betegeket megszabaditsa a foglyokat, megtisztítson, megszenteljen, felkészítés a hívők elvitelére (ha a mi időnkben fog Jézus visszajönni) vagy Isten akaratában leélni az életet itt a földön.


Ehhez az eredményekhez szükséges időt hagyni magunknak mert az akadályok (pl:hitetlenség stb...) a mi oldalunkon vannak, az Isten oldalán nincsenek. Ahhoz is kell egy kis idő hogy az Igéből az Igének hatásából hit keletkezzen amivel mi is változunk,megtalálni Isten akaratát az életünkre vonatkozóan és cselekedjünk Isten királyságaért.

jan. 1. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!