Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Sátán tud segíteni abban,...

A Sátán tud segíteni abban, hogy sikeres legyen az életem? Hogy egy jó munkát, pénzem és hatalmam legyen?

Figyelt kérdés

jan. 8. 16:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
61%
Egyedül rajtad múlik, hogy sikeres lesz e az életed.
jan. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 IstenGyermeke1 ***** válasza:
63%

Hallottam egy görögkatolikus papot, aki ezt mondta az ellenségről, s én egyetértek vele: sokat ígér, keveset ad, mindent elvesz.

Ennek függvényében ajánlom a dolgok újragondolását.

jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
A Sátán nem segít, a köcsög abból él, hogy nem segít, hanem kiszúr veled, átver, kihasznál.
jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Igen, de az ő "segítségének" a hosszabb távú vége: pokol.
jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
4+ Egy csomóan általa gazdagodtak meg.
jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
A Sátánnak nincs hatalma hogy ezeket megadja neked, de ha lenne, akkor sem tenné mert gyűlöli az embereket.
jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek a 2. Gyermek hozzászólásával.


Ádámnak is sokat ígért, keveset kapott, és végül mindent elvesztett, még azt a keveset is.

jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha hiszel benne, akkor fog, csak ő is szereti kéretni magát. Valószínűleg arra vár, hogy csinálj valami neki tetsző dolgot, amivel felhívod magadra a figyelmét. A vége fausti alku lesz. Segít, de kér is érte valamit. Ha engem felkeresne és segítene rajtam, egyáltalán nem bánnám, ha a lelkemet neki kéne adnom cserébe, mert csak jobb lehet utána minden.
jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Nem segít. Ez könyvekben, filmekben, sorozatokban, stb.-ben szép és jó mikor jön az ördög vagy valamilyen démon és a lelkedért vagy másért cserébe segít neked. De a valóságban ilyen nem történik.

Ahogyan fokhagyma füzéreket sem kell este az ágyad köré tenned mert nem jönnek majd este vámpírok, hogy kiszívják a véredet és órákon keresztül sorolhatnánk még.

jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Sátán alapvetően nem létezik, Lucifer feladata pedig az alvilág felügyelete. Tehát a válasz negatív.
jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!