Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lett a világona legsiker...

Miért lett a világona legsikeresebb hím típus a negroid? Bőrszíne, hatalmas farka, vagy erős testalkata, mély hangja vagy egyéb vonzza a fehéer lányokat?

Figyelt kérdés
Világszerte megfigyelhető, hogy mióta ugye megindultak ezek a néger bevándorlások, de az USA-ban már azelőtt is, sokkal kelendőbbek a negroid embertípusok a fehéer lányok körében, mitn bármelyik másik típus. Én is megfigyeltem, mert sok néger van a városban, ahol tanulok, hogy minden négert lehet látni szinte legalább egy fehér szép csajjal, ellenben néger nőt fehér férfival én még itt nem láttam. Egyértelmű, hogy nagyon sikere egy faj a fehér lányok szemében, lassan már nem is lesz tiszta fehér ember csak ilyen keverékek világszerte. Olvastam egy felmérést, amiben azt írták, hogy már kisebbségbe kerültek nem rég a fehéerek születési aránya a más rasszokkal szemben, főleg a feketékkel szemben. Szóval egyre feketébb lesz amerikai is éez főleg annak köszönhető, hogy a néger férfiak nagyon durva sikert mutatnak a fehér nőknél. Már fiatal tini lányok is inkább adják oda magukat egy négernek, én már olyat is láttam, hogy alig 14-16 éves kislányok, ott bájologtak a negroid egyetemistákank!

2013. jún. 23. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Az a cinkebb, amikor török-arab, meg ilyesmi férfiakkal kezdenek ki.

R.I.P. München :(

2013. jún. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Faj? Na takarodj a hülyeségeiddel innen!
2013. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ezt még nem vettem észre. Maradok a magyarnál.
2013. jún. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom magas, izmos, szőke, kék szemű, nagyon szexi. :D Négerek soha nem jöttek be, eleve a kreolosabbak sem. Egyébként a fehér születési aránya nyilván lehet kevesebb, hiszen mekkora földrész India, Afrika, Ázsia Amerika (ahol eredetileg sem "fehér emberek" éltek) Európához képest!!!!!!!!!!!
2013. jún. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#1 válaszoló egy rasszista !
2013. jún. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt a nagy farkuk miatt, másrészt mert divat majomemberrel összejönni.
2013. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már akinek bejönnek, mert nekem nem! A félvérek sem; mindegy, hogy fekete-fehér, arab-fehér, indián-fehér, ázsiai-fehér.


Nem rasszizmusról van szó; egyszerűen nem jönnek be.

2013. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog. A négerek sz@rnak a nőkre, alázzák őket és ezért alfahimek, igy a nők buknak rájuk. A fehér ember meg tiszteli a nőt és ezért puhap*csnek nézik. Dióhéjban ennyi, gondolom le tudod vonni a következtetést. Amúgy meg szerencsére nem minden nő ilyen, szóval nem halt ki teljesen a remény!
2013. jún. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kösz az ötletet, ebből írom a disszertációmat!
2013. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy dugnának a nők négerekkel, nem jelenti azt, hogy hozzájuk is mennének.
2014. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!