Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hittek a halál után bármilyen...

Hittek a halál után bármilyen létben a világ legnagyobb elméi? Pl. Einstein, Tesla, Da Vinci, Goethe, Gauss, stb...?

Figyelt kérdés

jan. 31. 15:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

#30

"az élet elindulását nem magyarázta meg a tudomány, csak kétes elmélet van."

Az életet alkotó alapanyagok maguktól is létre tudnak jönni szervetlen anyagokból.

Az hogy még nem reprodukáltuk az nem azt jelenti, hogy lehetetlen.

A másik megfigyelés, hogy nem azt mondod, hogy te mit és miért gondolsz, hanem a másik elméletébe próbálsz hibát találni.

Légyszives, ne magyarázd a bizonyítványt.


"A tudomány szerint "only life creates life" életet csak élet csinál, és ez nem magyarázza meg az első élőt."

Most írtam, hogy nem szerves anyagok természetes befolyásra át tudnak alakulni az első élet alapanyagaivá.

Ezt meg még csak keresztények és keresztény apologistáktól hallottam, tudósoktól még nem. Szerintem itt van a kutya elásva.


"Akármi élettelen életet alkotó elemeket próbáltak tudósok mesterségesen összerakni, egyik sem kelt életre, egyik sem hozott önfenntartó anyagcserére, szaporodásra képes eredményt."

Szóval ez a folyamat amiről beszélsz, több száz millió évek alatt jött létre. Nem lehet mindent a laborban reprodukálni, főleg ilyen komplex eseményt.



Plusz elterelted a témát.

Entrópiát ok nélkül felhoztad és arról hadoválsz, hogy nem lehetne élet.

febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

31,


Ezt nem én hadoválom, csak idehoztam azt, amit mások hadováltak és leírtam konyha nyelven.


[link]

febr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32

Semmi köze sincs az eredeti témához, ha erről akarsz kérdezni vagy megvitatni, akkor tegyél fel egy kérdést.

febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!