Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény vallásos vagyok és...

Keresztény vallásos vagyok és ugye nem lehet maszturbálni és nem lehet házasság előtt szexelni, és az is bűnnek szamit ha egy pár akik nincsenek összeházasodva azok kielégítik egymást?

Figyelt kérdés
Értelmes és normalis válaszokat kérek. Köszönöm!
febr. 10. 07:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

11.

"Azt írod, ezek létszükségletek? Nem, nem azok; annak ellenére, hogy ma ez az álláspont az uralkodó."

Nem az az allaspont, hogy letszukseglet, hanem hogy az egeszseges pszichoszexualis fejlodes fontos resze, amirol irsz, es az, hogy az onmegtartoztatas egy ponton tul nem egeszseges, hanem kockazatokkal is jaro megoldas.

Tobb kulfoldi egyhaz is van, akik nem tartjak bunnek a maszturbalast.

febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
24%

"a hazassagig soha semmi"

Nem kell várni a házassággal, ha már megvan az, akivel le akarjuk élni az életünket.

Ha viszont még nincs meg, akkor túlságosan rizikós emberkísérletnek tesszük ki magunkat is, a másikat is, meg az esetleg megfoganó gyereket is (sőt, másokat is), ha olyannal fekszünk le, akivel se a mi szándékaink nem elég komolyak, se az ő szándékai velünk.

Akik így csinálják, sokkal nagyobb eséllyel boldogok, mint akik nem, úgyhogy az előbbiek példáját érdemes követni.

febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 IstenGyermeke1 ***** válasza:

#21

Rengeteg embert ismerek, akiknek teljesen egészséges pszichéje van mégis megtartották a szexualitást a házasságig.

Egyébként meg a hiteles forrásmegjelölés hol marad? Azt hittem, ez alapdolog.

febr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!