Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Zsidok férfiak miért csinálják...

Zsidok férfiak miért csinálják körülmetélést?

Figyelt kérdés

1,figyma és bőrközött bőrt vágják el?


2.tovább birják igy aktust?


3.n3m lesz anyira érszékeny?


márc. 10. 08:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
54%

Istenem... Miért gondoljátok, hogy minden a szex miatt történik? Segítek, még csak nem is a vallás miatt.


A zsidók eredetileg a melegebb, mai arab területeken éltek. A fityma alatt könnyen bepálott, könnyen lettek gombásak stb. Ezért levágták és tádám, sokkal higiénikusabb lett minden. Ezt azért építették be a törvénykönyvekbe, hogy utána mindenki megcsinálja, eü okok miatt. Ennyi.


Amúgy tényleg higiénikus, ha lenne fiam, én megcsináltatnám neki gyerekkorában.

márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
Előbb tanulj meg írni,ha kérdezni akarsz!
márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
2/3 na ezt nem tudam oont ezért is kérdeztem.
márc. 10. 08:52
 4/37 A kérdező kommentje:

3/4 köszönöm segiteni akkarsz!de nekem igy megy az irás,megkérdezted volna miért irok igy ,az helyett okoskodsz ,megirtam volna.

Tanulj meg olvasni ,és tanulj több tisztelezed mielött másokat kritizálsz !

márc. 10. 08:54
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Tudok olvasni,pont emiatt írtam ezt.
márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
6/6 Én meg tudok ,irni nem tanulás kérdése ,meléktermék ami vellem szülleted ,igy van elfogadtam,igy irok .
márc. 10. 09:03
 7/37 anonim ***** válasza:
24%
2-es, a körülmetélés és körbetáncolás be lesz tiltva vallási alapon. Eleinte csak gyerekkorban. Szoval gyorsan csinálj gyereket ,ha meg akarod csonkíttatni!
márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
89%

#8 miért lenne betiltva? Meg mi ez, hogy vallási alapon? Én nem vallás miatt csinálnám. És ha eü problémája van, akkor sem lehet? :D

De úgy látom neked csak az a bajod, hogy mellette érveltem és nem ellene. (Csonkításként emlegeted...)

#2 voltam.

márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Te is meg szeretnéd csináltatni kérdező?
márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
40%
Én a 9-est akarom megcsináltatni, akinek gondja van a szövegértéssel. Mondom neki most úgy, hogy a chatGPT is megértse: A vallási indíttatásból kezdeményezett körülmetélés lesz betiltva az EU-ban. Az egészségyi indokot pedig majd szakorvos állapítja meg (fityma letapadáskor vagy fitymaszűkületkor, de ilyenkor sem a csonkítás lesz az elsőként választandó eljárás)
márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!