Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi! Ti, akik...

Jehova Tanúi! Ti, akik annyira otthon vagytok a Szentírás olvasásában és értelmezésében, ezzel a tudással - milyen világi ISKOLAI végzettséggel, - milyen SZAKMÁVAL, - milyen MUNKAKÖRBEN tudtok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

márc. 13. 23:13
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Mondjuk annak örülniük kellene, hogy megmentett Jézus... Krisztus követésnek az első évében csak tisztázódik ez egy lélekben.


Teljesen más utcában járnak.

Jézusnál nincs lehetetlen tértek már meg Jehova tanúi, na nem a gyülekezetükben.

márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

4

Ez hazugság, sajnos. Egyáltalán nem tiltott a felsőoktatás. Nem ajánlott. De ez nem azt jelenti, hogy tiltott lenne.

Nekem is, a testvéremnek is, a fiamnak is és a feleségemnek is van egyetemi végzettségünk, a legjobb barátom pedig jelenleg mesterizik (építészmérnöki végzettsége van). Én történelem szakon végeztem, a feleségem és a fiam jogot végeztek, a testvérem pedig matematika-informatika szakon. A legjobb barátom kisegítőszolgaként szolgál, ahogy én is. A testvérem pedig gyülekezeti vén.

márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Borzas_amobabajusz ***** válasza:
42: nem mindegy mikor végezted. Írtam. Már akkor, amikor tanú voltál, vagy előtte? Ugyanígy a feleséged. A fiad is tanú és úgy végezte?
márc. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!