Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van egy csaj, akivel régebben...

Van egy csaj, akivel régebben voltunk együtt, szeretné most is, és én is ugyan úgy, de csak szimpla együtt lét) ez mennyire számít vallásilag bűnnek?

Figyelt kérdés
Egy olyan munkahelyen dolgozik, ahol nem eléggé vannak tekintettel az emberi jogokkal, rengeteget dolgoztatják szünet nélkül, így hát étkezni sem tud normálisan, én néha amikor nekem is van időm, (heti három négyszer)-szoktam vinni kaját, és anyagilag is segítem, párszor le fekűdtűnk,(mert nagyon be jövünk egymásnak. Így hát az a kérdésem, hogy vallásilag ez így rendben van e vagy sem, vagy folytathatjuk e ezt vagy sem, akár vallásilag vagy anélkül. Válaszokat előre is köszönöm.
márc. 19. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugye te most trollkodsz?

Miért jó neked kifigurázni a vallásos embereket?

Te éljél úgy, ahogy te akarsz, őket meg hagyd, hogy úgy éljenek, ahogyan ők akarnak.

márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1 hát persze hogy troll

Aki ilyen helyen dolgozik az nyilván egyetért a filozófiával szóval akkor hogy van a sex házasság előtt?

márc. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
34%
Nem az. Csak egy vallásos elmebeteg.
márc. 19. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 IstenGyermeke1 ***** válasza:
0%

Primo, a zárójelből van nyitó- és záró zárójel. Megtisztelnél, ha legközelebb nem csak úgy random írnád le őket.

Secundo, a házasságon kívüli szex bűn. Punktum.

márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!