Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen linkek vannak a kereszt...

Milyen linkek vannak a kereszténységről?

Figyelt kérdés

Biblia, imák, zsoltárok és még nem tudom, hogy mik vannak.

Teljeskörű infót szeretnék.

Sátánista vagyok már vagy 10 éve és inkább elfordulok ezektől. Inkább megtérek a kereszténységhez.

Ha nem becsül meg a Sátán és egy Démon se....Eleget dolgoztam nekik. Látástól vakulásig és tényleg rengetegszer nem aludtam. Aztán csak a cseszegetés, rémálmok, rém halucinációk, állandó fenyegetések és minden féle szép és jó dolgok ígérgetése. Az ígéretekből semmit sem váltottak valóra, míg én teljesen mindent megtettem. Elég volt ezekből!!!


Köszönöm a segítséget!

Templomba is fogok járni. Éjszakás jéten nem fogok tudni, de azon kívűl legalább vasárnaponként megyek. Kissé messzebb lévő templom tettszik, de mindenképpen oda fogok járni.



márc. 23. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy ezzel kezd:


https://www.youtube.com/@karolibiblia/videos



Aztán hozzá párhuzamosan, hogy könnyebben megérts miről is van szó:



https://www.youtube.com/@BibliaProjekt/videos

márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha van kedved 4-5 percet olvasni:

[link]


De, ha csak 4 percben meghallgatnád:

[link]


Szerintem bátran vágj bele a Biblia közepébe! Keresd Jézust benne. Ismerd meg. Aztán kövesd velem együtt. Úgy vélem, ahol most vagy, én is ott voltam pár éve, csak pepitában. Ma már nyugi van.

márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!

jobban szeretek olvasni, mint youtubozni.

Nem hiszem, hogy valaha is ott tartott bárki ahol én. Én tényleg megtudtam idézni bármelyik démont. Tanítgattak, de azok is csak zsemle morzsák voltak és amikor utánna néztem mindről kiderűlt, hogy hazúgság. pl. nemrég értelmetlenül egy kis önvédelmet tanított Focalor.


Egy Sátánista se ért el akkora fejlődést mint én. Csak kamuzzák, hogy én és a többiek is rosszúl érezzék magukat. Az összes munkahelyemen is én dolgoztam a legtöbbet és a legjobban. Mégis a semmire kellőket és a seggnyalókat imádják, velem pedig ocsmányúl bánnak. Ahol végleg elegem lesz, megyek máshova. Ez a Sátánizmussal is ezt tapasztaltam. Ocsmányúl bántak velem, pedig tényleg sokat romlott a látásom is. Sokmindenem fájt mégsem enyhítettek vagy gyógyítottak rajta-pedig megígérték.

Aki Sátánista vagy az akar lenni, annak nyugodtan belinkelhetjétek ezt a kérdésemet és írásomat. Nem érdemes Sátánnak egy cseppet sem segíteni. Hazúg és ember gyűlölő, még a sajátjait is mind egytől eggyig gyűlöli.

márc. 24. 08:54
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha jól értem, akkor:

Biblia két részre oszlik.

Ószövetség

Újszövetség


Ószövetség az Izraeli szövetségek.

Újszövetség pedig Jézus cselekedeteit.


Zsidó eredetű:

Tanakh,Héber Biblia, Thóra.

Tóra: a társadalmat irányító parancsokkal (táplálkozás, higiénia, születés, házasság stb.), gazdasági ügyekkel (pl. kamat), büntetésekkel stb. is foglalkozik.

Zsoltáruk a Ketubim.


Kanonizációk:

Újszövetségben van az egyházatyák által kiválasztott négy evangélium (Máté, Márk, Lukács, János)


A Zsoltárok könyve a zsidóság és a kereszténység közös imakincse, a vallási líra kincstára, amelyekben olyan örök emberi problémák, érzések és magatartásmódok fogalmazódnak meg, mint a szenvedés, a betegség, az üldöztetés, a halál, az öröm, a hála, az ujjongás, az Isten utáni vágy, a dicséret, a kérés, valamint a bűn- és a szeretetvallomás.



Van még amit tudnom kell?

márc. 24. 09:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy sokat romlott a látásod, pedig én úgy látom, hogy most látsz igazán kristálytisztán.

Jól látod, sátán embergyűlölő. És mint olyan, minden erejével azon van, hogy az embert a lehető legmesszebb vigye el Istentől.

Én is beszéltem egy démonnal egyszer. Ez jövendőmondó volt. Elmondta, hogy karácsonykor méheket fogok látni a szabadban és azt is elmondta, hogy húsvétkor hópelyheket fogok látni. Ez be is következett.

Megadott 2-szer 7 számot és közölte, hogy érdemes megjátszani a skandinávon. Megtettem. Kihúztak 7 számot, ami mind két külön sorban volt. Nyereményem lett vagy 2000 forint. Végezetűl az öngyilkosság határára kerültem. családom elhagyott, elvonási tünetek gyötörtek. Pénzem minuszban volt. És még majdnem egy hónap volt a fizetésig.

már készültem kinyírni magam, amikor elém kerűlt egy keresztény kiadvány:

"Érted halt meg, hogy te élhess" Na, az volt a megváltásom pillanata.


Azt azért jó, ha tudod, hogy sátán nem fogja csak úgy hagyni, hogy önmagadtól át álljál a másik oldalra. Ideig-óráig b@szogatni fog. Vallogatott módszerekkel fog piszkálni, hogy te vissza térj a sátánizmus irányába.

A pénz a kedvenc eszköze a piszkálásra. Ad majd lehetőségeket, hogy te kapzsi módon elfogadhasd, aztán elterel. A szeretteidet távolítja el tőled. Más által fog neked fájdalmakat okozni. Mert ezt teszi. Jóbbal is ezt tette, mert arra van hatalma, hogy b@szogassa az embereket.


Neked csak arra kell emlékezned, hogy Jézus tanításában megvan minden, ami a sátán ellen felvértez. Jézustól pedig irtózik, mivel hatalma van sátán felett. Fél tőle.


Arra is érdemes felkészülni, hogy kirostálódnak mellőled az emberek. Akiről azt gondoltad, hogy jó barátod eltávolodhat tőled, mert te átmentél Isten keresőbe. Néha fájdalmas ahogyan megszűnik néhány közeli kapcsolat. Nálam ez volt. Azt nem tudom, hogy a sátán tereli-e el melőlem az embereket vagy Isten közeledése ijesztette-e el melőlem őket, de azt tudom, hogy jöttek helyettük jobbak.


Barátom! Ez egy végeláthatatlan kaland, melybe bele készülsz kezdeni.

Ha rövid távon nem is látszik majd, de hosszabb távon szembeötlő lesz a jutalom, amivel Isten meg áld majd.


Itt a gyakori kérdéseken vallás, valláskritika rovat egészen jó gyakorló terep, elmélkedőterep azok számára, akik szeretnek írni, olvasni. Nekem legalább is ez a tapasztalatom.


Ezen kívül Isten áldjon Téged, Barátom!

márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Se Sátán se Iszen jutalom nem kell nekem. csak alap tisztelet és megbecsülés. A Sátán is jól tudja h semmi jutalom nem kell. De ha ígérget valamit akkor igenis váltsa be, mert én mindent azonnal beteljesítettem amiket csak ígértem. ezek szerint még nekem is nagyobb hatalmam van nála.

edzett vagyok, mert amióta Sátánista vagyok minden nap sok, rengeteg rémálmom és halucinációim voltak és vannak. Az emberek is elfordultak tőlem és én is sok barátban csalódtam. de nem foglalkozok az ilyen emberekkel. Az ő dolguk ha hazudtak és azon voltak h tönkre tegyenek. Saját magukat tették tönkre és ha ezt nem látják, akkor az sem az én dolgom. Sajnálni sajnalom a dolgokat, de tudni kell tovább lépni.

márc. 24. 09:42
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet h Isten is azért hagyta h a Sátánnak segítsek, hogy Sátán se rinyáljon azon, hogy ő neki nem segítenek eléggé a sajátjai. De ha nem bánik velem se jól, akkor ne csodálkozzon. Segítettem neki buzgón vagy 10 évig. Legyen neki ennyi elég és kész. Isten előtt ez miatt nem fogok szégyenkezni. Csak azt tettem, hogy pozitívan állítottam a Sátánizmust és sok követőt szereztem stb. De sztem azok is szenvednek és ha van eszük, akkor leállnak ők is a terjesztésében.
márc. 24. 09:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Az jó, amit írtál. De nem ismerted meg a sátánt. Azt írod, hogy szolgáltad buzgón, de nem teljesítette amiket ígért 10 év alatt sem. Ez egy része a sátánnak. Néha-néha megtart egyet és jól látható magasságba viszi, hogy vele milliókat tereljen tév útra.

De nem ismered a sátánt, csak az egyik arcát. Van egy másik arca is, amit meg ismersz, amikor azt látja, hogy te Istent hirdeted. Mert sátánnak nem buli, hogy az egyik cimborája átáll a másik oldalra.


Egyébként adnék egy kritikát az általad leírtak alapján az eddigi munkásságodról:


Bármely ateista, aki Isten és sátán nemlétezését bizonygatja nagyobb szolgálatot tett egy 10 perces írásával a sátánnak, mint te az elmúlt 10 évben.

Azért írom neked, hogy lásd, mennyire nem ismeret a sátánt. Sátán legnagyobb trükkje az, hogy elhiteti az emberekkel , hogy nem létezik. Te pedig létezőként állítottad be azt, akinek az a legnagyobb trükkje, hogy a nemlétezését bizonygatja. Nem véletlen, hogy az ateista seggny@ló kollégáid voltak megtisztelve figyelemmel a munkahelyeden.

Meglehet, hogy a sátán nem is bánja, ha elhagyod a köreit.

Azt is írtad, hogy lettek követőid. Ez jó, de azt megérted, hogy ezek után nem magad számára kellene követőket szerezni, hanem hát jobb híján Jézus Krisztus számára?


Mert innentől kezdve te is Jézus Királyságát szolgálnád. Ez majdnem olyan, mint , amit eddig csináltál. Csupán annyi a különbség, hogy Jézusra cseréled a sátánt. Gyakorlatilag meg is kaptad a megváltó ismeretét. Az viszont nagyon jó, hogy nem vársz jutalmat. Ettől függetlenül te is megkapod a jutalmadat, ahogy én is megkaptam. Az Úr szolgálata a jutalom. Pénzt nem ígér, hírnevet nem ígér, de meg ad mindent, amire szükséged lesz.

Írtad, jobban szeretsz olvasni. Ott van a Biblia. Olvasd, ismerd meg a királyunkat, ki a kereszten trónól már 2000 éve. Aztán váltsd tettekre a tanítását és hirdesd az örömhírét, mert elközeledett a mennyek országa, mely nem szembetűnő módon jön el, hiszen az közöttünk van.

A követőidnek pedig ha úgy látod helyénvalónak ezek után megvallhatod a saját tapasztalatodat és ajánlhatod Jézust. Ha megvallod az Urat az emberek előtt, akkor Jézus is megvall téged Isten angyalai előtt. Na azon a napon a sátán kicsit bosszankodni fog.


Ha bűnt követtél el, azokat bánd meg. Majd menet közben rá jössz, hogy több bűnt követtél el, mint azt ma sejtenéd, de ez ne tántorítson el Jézus mellől, mert aki bánja a bűnét, és szívében kéri az Úr bocsánatát, annak megbocsáttatnak a bűnei.

márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm amiket írtál. teljesen igazad van. nemigazán követtem el bűnt. még nem is hazudtam senkinek sem. a "követőim" pedig úgyis megjátszák magukat úgy hogy máshol keresnek maguknak követőket az én munkáim alapján. a munkámat törölni fogom.


ma akartam menni a templomba. de olyan fáradt voltam...elaludtam. szépeket, jókat álmodtam. de akkor is fáradt maradtam. majd kivettek a testemből. a tesómat néztem ahogyan a szg. épén beállításokat végez. ez délután volt és félárnyékos.

tudtam h ott van egy démon. mondtam h ő nem érdekel. a jobb szememet engedte jobban kinyitnom és csak a tesómat néztem. kaptam azon a síkon fincsi almás, mákos meggyes sütit. nagyon finom volt.


a lényeg:


álmomban 99 százaléka rosszak voltak. ott a démonok bármilyen alakot tudnak felvenni stb. de akkoe is csak full sötétben és akkor is alig látok.


az asztrális síkon pedig mindig full sötét volt. sohase nézhettem rájuk, sohase láthattam őket. alig hallhattam stb. ha ki tudtam nyitni a szemeimet akkor is egy frkete harisnya szerűséget húztak rám. még rövidebb ideig voltak a közelemben.


eleve borzalmas a látásom. szemüveg nélkül vagyok mindig az asztrálon és álmomban is alig látok.

úgy romlott a látásom h igazság szerint -8-as dioptria kéne, de helyette csak -3-asat hordok, tehát még szemüvegben sem látok jól. ha annál erősebbet hordok borzalmasan fényérzékeny vagyok.


miért is nem láthatom a démonokat, ha eddig hűségesen, kitartóan szó szerint látástól vakulásig dolgoztam?

előbbrébb helyeztem őket mindennél, még a beteg rákos anyámnál is (ezért van bűntudatom, de még így is sokat tettem anyámért)


nem javítottak a látásomon.

nem érdekelte őket h éhezem.

nem érdekelte őket h szenvedek.

nem érdekelte őket amikor 4 évig alig tudtam járni a derékfájásom miatt. (más sátánista aki nem is csinált semmit se mégis meggyógyították minden bajától)

vért hánytam, vért könnyeztem, minden nap véreztem, szúrt a hasam stb. fájdalmaim voltak. leszartak.

minden szépet és jót csak magamnak köszönhetek. én tettem ezekért is.

meg sem védtek soha semmitől se.

de a támadásokat is biztos ők csinálták és minden másra kenték.


a látásomat sem fogják sohase gyógyítani. hiszen még nem is láthatom őket azok után amiket tettem értük. akkor az ilyenekbe pláne nem szabad megbízni.

márc. 24. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Előszőr is, ne töröld a követőidet. Add át nekik a tapasztalatodat. Ha téged Istenhez vezetett, akkor nemde ők is ugyanoda jutnak.


Másodszor: Na ez az volt. Akartál menni templomba, de elálmosodtál és aludtál. Elhiszem, hogy igazat beszélsz, mert ez történik velem is. kezdetben ugyanígy volt, amikor a Biblia olvasást elterveztem. Elálmosodtam és aludtam. Ez is egy támadás. Így támad a sátán. Elálmosít, csak ne menj templomba, ne olvasd a Bibliát.

Ez annyira ott van!

Te tényleg komolyan gondolod és a patás tényleg nem akar elengedni.


Rémálmoknál nekem a miatyánk segíteni szokott. egy ideje nincsenek. Azok sem a semmiből törnek rád. Pontosan tudod, hogy a "haverjaid" ezek az entitások idézik elő. Javaslom guglizd ki a történeteket Jézusról, hogy hogyan űzi el a Démonokat és tisztátalan lelkeket. Csak Jézus tudja elűzni őket és úgy betölteni az utánnuk keletkező űrt, hogy ne akarjanak visszatérni.


De ha úgy véled orvoshoz is elmehetsz. Ír fel valami tabit, de akkor pedig tabi függő leszel. A krisztusi gondolkodás az, ami képes helyreállítani az agyadban eltorzult biokémiát, amit az okkultizmus okozott.


A látásodról eszembe jutott:

"Történt pedig, amikor Jerikóhoz közeledett, hogy egy vak ült az út mellett, és koldult. Hallotta, hogy sokaság megy el mellette, kérdezősködött, hogy mi ez. Megmondták neki, hogy a názáreti Jézus megy arra. Ekkor így kiáltott fel: „Jézus, Dávid Fia, könyörülj rajtam!” Akik elöl mentek, rászóltak, hogy hallgasson el, de ő annál inkább kiáltozott: „Dávid Fia, könyörülj rajtam!” Jézus megállt, és megparancsolta, hogy vezessék hozzá. Amikor közel jött, megkérdezte tőle: „Mit kívánsz, mit tegyek veled?” Ő így szólt: „Uram, hogy lássak.” Jézus ezt mondta neki: „Láss! A hited megtartott.” És azonnal megjött a szeme világa, és követte őt, dicsőítve az Istent. Amikor ezt látta az egész nép, dicsőítette Istent." (Lukács 18: 35-43)


Mint olvashatod a Jerikói vaknak élesebb volt a látása mindenki másnál, hiszen ő egyből tudta, hogy Dávid sarja megy végig a városon, akinek hatalmában áll megoldani, hogy lásson a vak.

ha pedig ez így nem elég, akkor szemészetre kell menni sajnos. Jobb ma egy éles szemüveg, mint holnap egy üvegszem.


De, mintha figyelmeztettek volna embertársaid a démonokkal való cimborálás következményeire. Nem hittél, hanem tapasztaltál. Ha pedig már tapasztaltad az egyik oldalt, akkor irigylésre méltóan leszel képes hinni a másik oldalban is. Úgy vélem, neked már nem igazán kell böjtőlnöd. Valamiért úgy érzem, 2-3 életre is elegendőt böjtöltél.


most már csak tényleg annyi kellene, hogy vedd észre, ami neked megadatott. Légy hálás azért, amid van. És akkor még adnak mellé. ha másét nézed és amid nincs meg neked, akkor még azt is elszedik ezek az entitások, amiről azt hitted, hogy a tiéd.

De íme, mondok neked valamit. A megváltás, amit Jézus végbe vitt, az a tiéd. Bűneidet megbántad, ez kitűnik a szávaidból. Meg vannak bocsátva. Ami még a tiéd, az az, hogy egy kis biblia olvasás révén megismerheted jézust. Ha meg ismered észre fogod venni, hogy barátjának mond már téged. És megmondja majd, hogy kérhetsz az Atyától a nevében és ő teljesíti azt. de nem úgy adja majd a kívánságod, ahogy a világ adja, hanem úgy, hogy az neked a legjobb legyen.


Most már ismered az utat. én már oda vissza jártam rajta. Helyetted nem járhatok. ja, és csak, hogy megnyugodjon a lelked. nem attól leszel keresztény, ha eljársz a templomba. Ez egy bullsit. Hanem attól leszel keresztény, ha megismered Jézust. Ehez pedig minden benne van abban a könyvben, amit Bibliának hívnak. Úgyhogy kelj fel az önostorozásból és Járj!

márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!