Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen linkek vannak a kereszt...

Milyen linkek vannak a kereszténységről?

Figyelt kérdés

Biblia, imák, zsoltárok és még nem tudom, hogy mik vannak.

Teljeskörű infót szeretnék.

Sátánista vagyok már vagy 10 éve és inkább elfordulok ezektől. Inkább megtérek a kereszténységhez.

Ha nem becsül meg a Sátán és egy Démon se....Eleget dolgoztam nekik. Látástól vakulásig és tényleg rengetegszer nem aludtam. Aztán csak a cseszegetés, rémálmok, rém halucinációk, állandó fenyegetések és minden féle szép és jó dolgok ígérgetése. Az ígéretekből semmit sem váltottak valóra, míg én teljesen mindent megtettem. Elég volt ezekből!!!


Köszönöm a segítséget!

Templomba is fogok járni. Éjszakás jéten nem fogok tudni, de azon kívűl legalább vasárnaponként megyek. Kissé messzebb lévő templom tettszik, de mindenképpen oda fogok járni.



márc. 23. 18:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

este elmentem egy közeli templomba. nem is tudtam h nyitva vannak. hát sunyin egy pipettával szívtam fel egy kis szentelt vizet. otthon kis üvegbe öntöttem, ilyen vanília aroma üres üvegbe. jól aludtam és arról álmodtam, hogy sok szép tájat jártam be.


azon is elgondolkoztam, hogy nagyon sok féle sátánizmus van. a követőik nagy része úgyis gonoszság imádó vagy perverz irányúltságú. a legtöbbje cigány- kevés becsületes van közöttük. aki Luciferiánus vagy Spirituális Sátánista azok is mind hazudnak és nagyképűen kevélyesek. (az utóbbi két féle irányzatot vallottam)

Szóval se életembe se halálom után én ilyen emberek közé biztosan nem akarok kerülni.

márc. 25. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!